Bende ANNE olmak Istiyorum:((((

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
7 aylik evliyim ve korunmadigimiz halde hamile kalamiyorum neden olabilir???

Ne yapmaliyim anne olabilmek icin???

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
7 aylık çok daha yeni evlisin aslında ve yaşın daha 20'lerde..
Çok istiyorsun inşallah tez zamanda kucağın dolar,sağlıklı bebişin olur.
Rabbimden ümit kesilmez,dilerim en kısa zamanda bu dileğin gerçekleşir.

Tepki
502
Daha yeni olmuş evleneli panik yapmak ve ya üzülmek için çok erken bence.
Çok üzme kendini rabbim hayırlısı neyse onu verir zaten.
Ama hamile kalma ihtimalinin daha yüksek olduğu zamanlar var onları araştırabilirsin mesela ve en önemlisi bu kadar dert edip kendini üzme bu bile hormonlarını etkileyebiliyor.

:)

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
aramıza hoş geldin canım takma kafana yeni evlisin daha inşallah tez zamanda sende yaşarsın annelik duygusunu

OP
B

betul02

Yeni Üye
Tepki
9
Yaaa bana dediklerine gore anormal bir durum varki hemen olmuyo diyolar cunku normalde hemen olurmus

Tepki
502
Yaaa bana dediklerine gore anormal bir durum varki hemen olmuyo diyolar cunku normalde hemen olurmus

Öyle diyenler ne düşünmüş bilemiyorum ama anormal bir durumun olup olmadığını yalnızca doktor bilir. Ama doktora gitmekte şu an için çok erken bence. Üzme canım kendini Nasipten ötesi olmazmış. Rabbim bilir doğru zamanı emin ol. Sen dualarını eksik etme gerisini Allah'a bırak. :dusun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Canım çok sıkıntı yapma neden olmuyor tribine piskolojisine girersen zaten olmaz.
Benim gelinde aynı senin gibiydi 2 sene bekledi ama şimdi doğuma 15 günü var :)

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
aramıza hoşgeldin canım ,yeni evlisin ve yaşın çok genç zamanla bebeğin olur ve bu günlerini ararsın :D önce yeni evliliğinizin tadını çıkar çocuk olunca pek çok şeyden kısıtlanıyorsun...

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
canım sakın üzülme rabbimin vardır bir bildiği bak bende 1 senedir korunmuyordum ama olmamıştı sonunda çarşamba günü hamiş oldugumu ögrendim nasıl oldu dersen bu ay nedense bi rahatlık gelmişti fazla düşünmemiştim stres yapmamıştım çok şükür rabbimin izniyle oldu derlerdi hep sıkıntı stres yapma olmaz die gercekten dogruymuş bu ay öyle oldu ve sonunda oldu sende üzülme hem daha çok yenisiniz biz 3 yıllık evliyiz

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
Anladim benden once evlenen arkadaslar var hepsi hamis suanda
dediğin gibi hepsi senden önce evlenmişler yani senin daha çok vaktin var cok yenisin üzme boşuna kendini biliyorum elinde değil ama kendini üzdükçe dahada zorlaşacak herşey ne kadar raht olursan o kadar ii olur rabbim bizim yavrularımızı sagsalim kucagımıza almayı nasip etsin sizede bir an önce hayırlısıyla bir evlat nasip etsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar