Bende anlatayim hikayemi

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Günlerden 18mayıs 2012..fransada yaşıyorum.annemle babam doğumuna yanima geliyorlar tam geldikleri gün sancılandim.neyse eve geldiler yemek yediler biraz dinlendiler sonra baktım artık duramiyom aldık çantamizi gittik hastaneye.sancıdan yuruyemiyorum.gittiğimde 4santim acikligim vardı.odaya aldılar igneyi yaptılar 5dakika sonra rahatladım sanci Gelio ama ben hissetmiom.neyse saatler saatleri kovaladı benim acikligim 11cm oldu.buraya kadar herşey güzeldi.doğum yapmaya hazırım ebeler geldi başladık ikinmaya bebek gelmedi.pozisyon değiştirdik 1saat bekledik tekrar ikindim gene gelmedi.bitmeyen dakikalar başladı benim için.bebeğin kafası bloke olmuş bi türlü gelmiyor sipa. .bu sefer suni sanci verdiler gelir die gene gelmedi. Olmadı doğuramadim. Doktorlar geldi.dışımdan taaa içime kadar yırtarak bebegide demirlerle aldılar.zavallı yavrum kafası zedelenmiş gogsu darbe almış şekilde çıktı tam 2gün vermediler bize kafasını çok zedeledikleri için ağrı kesici verdiler.neyse bebek çıktı eşi çıktı şükür.sonra 2ssaat nerdeyse dikildim.olucem sandım hiç hayatımda okadar ağlamamistim.kabuslu saatler geçmek bilmedi.oğlum ciktiginda yüzüne bile bakamadim.gözüm bişey görmedi...allas şükür bugunumuze oglusum sağlıklı ve buyuyor. ....

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Her anne doğumda ama az ama çok sıkıntı çekerek bebeğini dünya'ya getirir.
eee boşunamı annelerin ayakları altına cennet verildi :)
Rabbim , cümle annelerin evlatlarını bağışlasın inşaALLAH

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Neden sezeryana almadilar ki?
Bebege zarar vermeleri üzdü beni.
Zor bir dogum yasamissin canim.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
canım çok normal gibi başlayıp çok zor bitmiş.
ama şu an ikinizin de iyi olmasına çok sevindim. nasip inşallah ikinci doğumun daha kolay olur

OP
D

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Evet artık ikinciyi inşallah normal dogururum...Saol iyi dileklerin için füreyya

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Canım çok geçmiş olsun.üzüldüm bu kadar çekmene vede hayret ettim imkan varken neden sana böyle çektirmişler.Allahım oğluna ve sana sağlık ve mutluluk versin

OP
D

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Burda çok az sezaryan yapiolar çok önemli bişey olması lazımmış. Iyi dilekleriniz için teşekkürler

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Rabbim çocuguna sağlık sıhhat versin
evet zor bi doğum olmuş ama sağlıklı bi şekilde kucagına almışsın önemli olanda bu..

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
Günlerden 18mayıs 2012..fransada yaşıyorum.annemle babam doğumuna yanima geliyorlar tam geldikleri gün sancılandim.neyse eve geldiler yemek yediler biraz dinlendiler sonra baktım artık duramiyom aldık çantamizi gittik hastaneye.sancıdan yuruyemiyorum.gittiğimde 4santim acikligim vardı.odaya aldılar igneyi yaptılar 5dakika sonra rahatladım sanci Gelio ama ben hissetmiom.neyse saatler saatleri kovaladı benim acikligim 11cm oldu.buraya kadar herşey güzeldi.doğum yapmaya hazırım ebeler geldi başladık ikinmaya bebek gelmedi.pozisyon değiştirdik 1saat bekledik tekrar ikindim gene gelmedi.bitmeyen dakikalar başladı benim için.bebeğin kafası bloke olmuş bi türlü gelmiyor sipa. .bu sefer suni sanci verdiler gelir die gene gelmedi. Olmadı doğuramadim. Doktorlar geldi.dışımdan taaa içime kadar yırtarak bebegide demirlerle aldılar.zavallı yavrum kafası zedelenmiş gogsu darbe almış şekilde çıktı tam 2gün vermediler bize kafasını çok zedeledikleri için ağrı kesici verdiler.neyse bebek çıktı eşi çıktı şükür.sonra 2ssaat nerdeyse dikildim.olucem sandım hiç hayatımda okadar ağlamamistim.kabuslu saatler geçmek bilmedi.oğlum ciktiginda yüzüne bile bakamadim.gözüm bişey görmedi...allas şükür bugunumuze oglusum sağlıklı ve buyuyor. ....

Ay denizcim işkence gibi,çok büyük geçmiş olsun Allah bir daha böyle korkunç şeyler yaşatmasın.Sana ve ailene güzellikler sağlıklar diliyorum canım.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Burada da kolay kolay yapmiyorlar aslinda ama sana yapildigi gibi yaparlar mi bilmiyorum?
Önemli olan ikinizin iyi olmasi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar