Ben mi çok kuruntuluyum,insanlar mı vurdum duymaz olmuş?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla ben hayatta anlatmazdım..biraz da çocuğaöğreteceksin herşeyin söylenmiceni:kptmya:geçen pazar eltim bize geldi muhabbet sigara filan derken sigara bitti akşam eşi geldi işte eltimin...sigara isteyelim dedim eltim de tamam dedi gitti şimdi kocacım sigara versene dio o da siz neden sigara içiyosunuz kim içiyo filan die dalga geçiyo eltimin oğlu var hep yengem içiyo baba annem hiç içmiyo dio:kptmya: ne güldüm ya...eltim ona demiş birinin yanında söyleme tamam mı oğlum die babasına bike söylemiyo beni ispiyonladı ama:kptmya:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
neden naklen yayın yapsın ki o çocuk mesela kafasını başka bişeye takarsın unutur onu...ya da anlatırsa o abartıyo gibi yaparsın mesela....öyle olmadı şöyle oldu anlatmayı unutmuşum dersin:gulegule:

O bugün neler yaptın kızım diyor o da anlatıyo haklısın b idaha öyle yapayım İlknur:dusun:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
çocuklar babalarıyla yaptığı şeyler hep anlatırlar ben kendimden biliyorum okuldan filan gelirim babam bizle ilgilenmemesine rahmen anlatırdım tüm günü:sinifsinif:kendim konuşur kendim duyardım

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende senin verdigin tepkiyi verirdim findigim, rahat ailelerde var bende cok sahit oluyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar