Ben de Sorayım Dedim

R

Rosie

Misafir
rüyamda karanlıkta gökyüzünde çok parlak yıldızlar vardı bir de dolunay.Bu yıldızların bir bölümü lüle uzun saçlı bir kız yüzü şekline girmişti birleşip yani gökyüzüne baktığımda parlak bir kız suratı gördüm yıldızlardan oluşmuş.Başında da yabancı bir cisim vardı şapka gibi ama yıldız değildi o. Suratın yanında da tam hatırlamadığım bir şekil vardı.Bir süre sonra bu yıldızlar,ay söndü. o dolunay söndü ya hilal oluştu havada yavaş yavaş.Sonra diğer yıldızlar yandı.Daha sonra da başka bir dolunay daha çıktı.Gökte 2 ay vardı hilal ve dolunay olmak üzere.dediğim gibi yıldızlar yanınca yine o kız yüzü çıktı ama saçları yoktu bu sefer. Sizce bu nedir hayatımda ilk defa böyle bir rüya görüyorum :acep: Lütfen cevaplayın çok yardımcı olursunuz bana :acep::acep::acep::acep:

bu arada makinadan o yıldızlardan oluşmuş yüzün fotoğrafını çekiyordum bu da önemsiz bir ayrıntı sanırım :D :acep:

belki komik,saçma bir rüya ama merak ettim :acep::acep:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim benimde pek bilgim yok ama rüyada yildiz görmek sefere isaretmis,birde yildizlarin gökten gittiklerini görmek eger kisi zenginse fakirlesicek fakirsede ölücekmis(allah korusun)anlamlari cokmus canim birde senin yildizlar sonrada hilale dönüsüyormus hayir diyelim hayir olsun insallah

OP
R

Rosie

Misafir
:acep: canım çok teşekkür ederim cevabın için yıldızlar hilale dönüşmüyordu dolunay söndükten sonra hilale dönüşüyordu :acep::acep:

OP
R

Rosie

Misafir
benimki evlenme teklifi mi edecek acaba :cokkomik::cokkomik::cokkomik: teşekkür ederim canım çok sağol :huhuu::huhuu:

OP
H

Hera

Misafir
Hayır olsun güzelim hayırım karşı gelsin iyilikler olsun hayatında dilerim

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
gördüğün rüya maaşallah çok güzel kız dolunay hilal yıldız bunlar çok anlamlı hayır olsun inşaallah

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Hayır olsun canım bende bunları buldum...

Yıldız görmek

Rüyada bir evde veya gökyüzün*de yıldızların parladığını görmek, yüksek makama ve itibara işarettir.
Bir yıldızın aniden söner gibi kay*bolduğunu görmek, beklediği işin gerçekleşmemesine veya bir musibe*te uğrayıp mahvolmaya işarettir.

Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

Hilal görmek

Hilali görmek düsmana galip gelmeye, bazi tabirciler de, vadeli seylerin zamaninin geldigine isaret eder, dediler. hilali görmek, intikam ve öc almak isteyen kimseye isaret eder. bazen de hilali görmek müddetlerin sona ermesine, alacaklinin alacagini istemesine, borclunun da borcunu vermek icin alacakliyi aramasina tabir edilir. bazen de hilali görmek, hacc aylarinda veya günlerinde gören kimse icin, hacca gitmege isaret eder.

Dolunay görmek: İşlerinizin rayına oturacağına ve geleceğinizin çok parlak olacağına.

OP
R

Rosie

Misafir
genelde iyi yani çook teşekkür ederim canım bilgiler için çoook ama çook sağol :huhuu::huhuu:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim oncelikle ruyan hayirlara vesile olsun insaallah
ama bir alim soyle diyor ismini unuttum mubaregin "Ruya lastik gibidir nereye cekersen oraya gider"
yani neye yorarsan o cikar sen hayirlar icin dua et kuzum
bu arada gercekten ihtisamli bir ruyaymis hayir olsun canim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar