Ben bunu ona nasıl söylerim ??

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
bence bıraz daha tanı olay söz nişan aşamasına gelınce enı konu anlat anlayıslı bırıyse zaten olgunlukla karsılar bu sekılde bı arkadasım evlendı sımdı cocugu var ama esıne anlattı herseyı evlenmeden evlılıgındede hıc sorun yasamadı

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Sahim yorumundan okudugum kadarıyla sanırım bende fazlamı tepki vermisim ney. Sterilcim sende kusura bakma hatun ağresif işte naparsın :kahkaha:

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
inan seni ve icinde bulundugun psikolojiyi cok iyi anliyorum.Birseyi yasamayan anlayamaz.Bende ayni seyleri yasadim.14 yasindaydim,ilk askimdi ve kandirildim.o kiside 16,17 yaslarindaydi.Benimde istemeden oldu.Olayi anlatamiyacam kusura bakma,bazen kendi ic sesimi bile susturmaya calisiyorum cunku.Boyle bir sey yasadigini dusunuyorsan once bir doktora git ve emin ol.Bana bunu yapan kisi Ben 17 yasimdayken geldi ve bana evlenmek istedigini soyledi ve ben kabul etmedim.Bu olaydan ailemin haberi yok.Soylemedim

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Baskalarini hic elestirmeyecegim,benim ailemde boyle seylere cok onem verir.Onlar uzulecegine ben kahrolayim dedim.Allah'a sukur atlattim bunu.Ve sana soyleyeyim.Bu olaydan sonra 3 tane erkek girdi hayatima ve hepsinede iliski ciddilesince soyledim ve hepside kabul etti durumu.Bana daha bi ozenle yaklastilar.Ve ben su an evliyim ve esimde o uc kisinin sonuncusuydu.Guclu olmalisin ve bunun etkilerini en aza indirmeye calis.Cunku insanlara guvenmiyorsun.Esini iyi sec bu olayi basina kakip,hatirlatmasin.

zele

Daimi Üye
Tepki
275
inan seni ve icinde bulundugun psikolojiyi cok iyi anliyorum.Birseyi yasamayan anlayamaz.Bende ayni seyleri yasadim.14 yasindaydim,ilk askimdi ve kandirildim.o kiside 16,17 yaslarindaydi.Benimde istemeden oldu.Olayi anlatamiyacam kusura bakma,bazen kendi ic sesimi bile susturmaya calisiyorum cunku.Boyle bir sey yasadigini dusunuyorsan once bir doktora git ve emin ol.Bana bunu yapan kisi Ben 17 yasimdayken geldi ve bana evlenmek istedigini soyledi ve ben kabul etmedim.Bu olaydan ailemin haberi yok.Soylemedim

su an evlisin, simdiki esine anlattin mi durumu? neden anlatmyorsun?rahatlarsin

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
esime soyledim biliyor.ama ona bile olayi tam detayiyla anlatamadim inaninki ve sadece telefondan soyledim,soylerken bile goz yaslarim sele dondu,bana tamam anlatma artik,ben sana inaniyorum,guveniyorum,benim icin once kisiligin onemli dedi ve cok sukur hic konusunu acmadi.Sadece biraz ilk baslarda cinsel hayatimiz etkilendi ama onuda zamanla atlattik.Bu olay cok zor inanin.Hayatimda 2 kere taciz edildim elle ve kendime 2 gun gelemedim.Hemen bu olay aklima geldi cunku.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
esime soyledim biliyor.ama ona bile olayi tam detayiyla anlatamadim inaninki ve sadece telefondan soyledim,soylerken bile goz yaslarim sele dondu,bana tamam anlatma artik,ben sana inaniyorum,guveniyorum,benim icin once kisiligin onemli dedi ve cok sukur hic konusunu acmadi.Sadece biraz ilk baslarda cinsel hayatimiz etkilendi ama onuda zamanla atlattik.Bu olay cok zor inanin.Hayatimda 2 kere taciz edildim elle ve kendime 2 gun gelemedim.Hemen bu olay aklima geldi cunku.

Olan kadına oluyor,işte ilk mesajımda da bunu anlatmaya çalışmıştım ama maalesef uslubumdan ötürü biraz tepki aldım konuyu açan arkadaşım tarafından.
Sizin psikolojiniz bozuldu,ama bunu yapan kişinin yanına da kar kaldı.
Ben bunu hazmedemiyorum işte.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

:bayil::bayil:

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
Baskalarini hic elestirmeyecegim,benim ailemde boyle seylere cok onem verir.Onlar uzulecegine ben kahrolayim dedim.Allah'a sukur atlattim bunu.Ve sana soyleyeyim.Bu olaydan sonra 3 tane erkek girdi hayatima ve hepsinede iliski ciddilesince soyledim ve hepside kabul etti durumu.Bana daha bi ozenle yaklastilar.Ve ben su an evliyim ve esimde o uc kisinin sonuncusuydu.Guclu olmalisin ve bunun etkilerini en aza indirmeye calis.Cunku insanlara guvenmiyorsun.Esini iyi sec bu olayi basina kakip,hatirlatmasin.

geçmiş olsun canım ne kadar zor durum olduğunu ne psikolojide olduğunu çok çok iyi anlıyorum . haklısın. ciddileştiğinde söyliycem bende.başıma kalkcak biri değil zaten. anlattığımda anlayış gösterir. ama daha zamanı olmadğına karar verdim. biraz daha ilerlersin bende söyliycem.

OP
steril_mikrop

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
ayrıldık.. bitti... sevgilime anlattım herşeyi ve bitirdi :(( o kadar çok seviyordum ki yalvardım gururumu hiçe sayarak. hemen olacak bişey değil biraz zaman tanı aniden karar verme gibi bir sürü şeyler söyledim ama nafile bitirdi :((

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
ayrıldık.. bitti... sevgilime anlattım herşeyi ve bitirdi :(( o kadar çok seviyordum ki yalvardım gururumu hiçe sayarak. hemen olacak bişey değil biraz zaman tanı aniden karar verme gibi bir sürü şeyler söyledim ama nafile bitirdi :((

Namusu 2 bacak arasında gören zihniyetlerden nefret ediyorum!

Bu şekilde kandırılan zorla ırzına geçilen yada kandırılarak duygularıyla oynanan o kadar kızımız var ki!

Bu vahşilik bu abazalık bu yobazlık midemi bulandırıyor.

Türkiye; Abazalığın Afrikası malesef.

Karşındaki seni dinlemeden yargıladıysa boşver. Ne yani evlendiğinde başına böyle birşey gelse boşayacak mıydı?

Kendini topla, hayatına çeki düzen ver.

Kimse senden değerli değil...!!!!

Kadın, ayakları altına cennet serilen varlıktır...
Kadın, anadır...!!
Kadın, erkek tek nefsini tutamazken 9 kat fazla nefsini tutan insandır...

Allahın selamı üzerimize olsun... :uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

Sana göre biri değilmiş demek ki , kimse için gururunu onurunu ayaklar altına almaya değmez , seni seven buna izin vermez zaten.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar