Ben bu kaynanamdan bıktım artık yeter uleeeeen..

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Allah yardımcınız olsun tüm kaynanalar oğullarını kıskanır bu kaçıınılmaz siz eşinizle aranızı iyi tutun gerisi boş bence herşey yoluna girer.:utan:

Tepki
28
evt haklısın eşim benim isyanlarıma dayanamadı ensonunda oda benim haklı olduğumu anladı sonradan benim yanımda oldu ben eşimin benim tarafımda olmasını sağlayana kadar 3 kere dayak yedim kopma noktasına geldim artık eşimi ve kendimi kaynanamlara kullandırtmıyorum zorduu:) başardım ama benim psikolojimde bozulmak üzereydi artık.artık beni kullanamıyolar bu sefer öbür eltime dadandılar kaynanam 135 kilo ve ender saraçtan randevu alın diyor zayfılamak istiyomuş k...çm kendisi sabah 6 da kalkıp akşam 24 kadar yer ve uyur başka işi yoktrr
.

sakın taviz verme eltindemi sizlerle birlikte oturuyor çıkıp gidin o evden neden eşiniz bu olaylara fazla göz yumuyor madem sizin tarafınızda

ysnrtn

Yeni Üye
Tepki
17
öncelikle herkese selamlar.. ben çok dertliyim . sizinle paylaşmak istedim
artık dayanamıyırum :( ne günah işledim ben bu aileye gelin olarak geldim eğer kocamı sevmeseydim ve kocam benim tarafımda olmasaydı,gözüm kapalı boşardım.Sırf ailesi yüzünden bu kadar iki yüzlü,çıkarcı,iğrenç, para göz, pisboğaz insanlar tanımadım.Artık sırf bu kaynanamın yüzünü görmemek için öldürmeyi bile düşündüm ama çocuklarımı onların ellerine bırakmamak için sabırla bekliyorum.Zamanında beni enayi yer,ne koyudular.Ben kaçarak evlendim,ve eşim beni 5 kaynımla beraber aynı evde oturmaya mecbur etti
tabi ozmnlar onlara göre benden iyisi yoktu.çünki yemek çamaşı vsss kayınlarıma bakıyodum ama artık ben evden ayrılmak istiyorum diyince ben den kötüsü olmadı bende anldımki kimseye iyilik yaramıyor bende bundan sonra sı...maya karar verdim sı..n yaranır bu sadece h,kayemin küçük bir kısmı buraya yazsam destan olur daha sonra destanımın devamı gelir....:sinir::sinir:
arkadaşım senle aynı seyleri yaşıyoruz ve ben delırmek üzereyım halada yanlarıNDAYIM PİSKOLOJIM BOZULDU

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
bakın uzaktaymış ya birlikte yaşamış olsaydınız yada benimki gibi tepenizde olsaydı daha mı iyiydi bence sizden daha kötü durumda olanlar var.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
evt haklısın eşim benim isyanlarıma dayanamadı ensonunda oda benim haklı olduğumu anladı sonradan benim yanımda oldu ben eşimin benim tarafımda olmasını sağlayana kadar 3 kere dayak yedim kopma noktasına geldim artık eşimi ve kendimi kaynanamlara kullandırtmıyorum zorduu:) başardım ama benim psikolojimde bozulmak üzereydi artık.artık beni kullanamıyolar bu sefer öbür eltime dadandılar kaynanam 135 kilo ve ender saraçtan randevu alın diyor zayfılamak istiyomuş k...çm kendisi sabah 6 da kalkıp akşam 24 kadar yer ve uyur başka işi yoktrr
.

Azmin zaferi , bir başarı hikayesi.
Dayak yemene gerçekten üzüldüm , neden olanlar utansın , belli ki eşin dolduruşa gelmiş hatalar yapmış zamanında .. Şu an mutluysanız huzurluysanız eski hataları tekrar etmemeye kararlıysanız herşey güzel olur
Son cümlene güldüm birazcık ayıp ama güldüm dayanamadım

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Aman be gulum hepsi ayni kafana takma.Esin yanindaysa sanslisin.Bende beraber yasiyorum.Esime sikayet ediyo gizli gizli,ne kizdan yuzum guldu nede gelinden diyomus.Insanin arkasindan is cevirir yuzune soylemez.Valla bende hicde umruma takiyosam,istesede gecincek istemesede...Bu zamana kadar hic ters bi cevap vermedim.Birkere kafami cok kizdirdi "iyi be "dedim sert bi ses tonuyla.Oymus sucum.Benimkide cok merakli.

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Mesela esimle disari cikariz.Nereye gidiyonuz,en ince ayrintisina kadar sorar,herseyi sorar.Kim aradi,ne dedi?bi yere gidersin sorar nereye gidiyon diye? isim var dersin.Ne isin var der? devamli camdadir.Bu merak beni sinir ediyor,bi de cok konusmasi.Cok zor gulum.ben ters bi cevap vermem ama cok ustume gelirse,benden memnun degilmissin.Yemek mi yapmadik,temizlik mi yapmadik?gelenine gidenine mi ters davrandik? yoksa ogluna mi boynuz taktik? diye soylerim arkadas.Nedir senin derdin diye sorarim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar