Bekar kızlarrrrrr!!!!böylesini hiç görmediniz. klozet takımı istermisiniz?

F123F

Üye
Tepki
62
Merhaba arkadaşlar klozet takımı istermisiniz tamamı kendi el emeklerim olan klozet takımlarını istenilen renkte yapıyor ve 1 hafta içerisinde teslim ediyorum.
fiyatı 70 ytl.isteyen olursa özelden ulaşabilir..

bordobanyoqw4.jpg

mavibanyows6.jpg

pembebanyoaa9.jpg

Tepki
7
çok şık aynısının yeşili bende yapıyorum tıftık denılen ıplen yapılıyor bence cok sık bır takım oluyor. google dan görseller de hepsinin örneklerini detaylı bir şekilde bulucaksınız .

KRİZANTEM

Aktif Üye
Tepki
148
çok güzeller canım emeğine sağlık..
benim banyomda klozet yok.
ben onun için büyük paspas düşünüyorum ebatları nasıl?
tek olursa fiyatı ne olur acaba?

OP
F

F123F

Üye
Tepki
62
canımmmm ne kadar büyük istiyorsun.bunu boyutları 90a 60 sen nasıl la birlikte istiyorsun normalde tam takım buna 40 ytl ip gidiyor(papatya ve elyaflarıyla birlikte)

Tepki
7
ben başka bir şey demek istiyorum;
tahta boyamalara karşı ilgisi olana tahta boyama örnekleri gösterip ve yapabiliriz bunların içinde ben size şöyle sözlü dile getirmek isterim
1- sandık
2 - küçük sehpa
3 - kuran okumak için sehpa
4 - su bidonu koymak için
5 - çerceve
6 - aynalık
7 - şaraplık aklına gelebilecek bütün herşeyi ben sizlere isterseniz bütün örneklerin fotolarını çekip bizzat burdan yayınlaya bilirim arzu edene yapılabilir kendi el emeğimiz ile fiyatları konusunda beğendiğiniz modelleri bana söyliyerek görüşebiliriz

bunlara isterseniz bütün örü modelleri ve dantel modelleride dahildir. netten beğendiğiniz bütün modelleri bana gösterip de olabilir.

EL EMEĞİ İLE SİZLERE SUNMAK İSTERİM . ŞU ANLIK RESİMLERİ ELİMDE YOK AMA YARIN BEN SİZLER İÇİN YÜKLEYEBİLİRİM . ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Çok güzeller,emeklerine sağlık
Hayırlı satışlar,bol kazançlar:cicek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar