Melegim22

Daimi Üye
Tepki
8.189
Gerçekten böyle mi devam ediyor acaba nasıl iyi mi ne durumda çok meraklıyım ilk aylar böyle olur sanıyordum eğer devamı da böyleyse aşırı heyecanlı :tatlim:Daha vardı ama sanki sana hanimis
Ilk aylar daha heycanlı olunuyo daha çok merak ediliyo iyimi ve acaba diye
Ama obur aylardada gorecem diye heyecanlanıyorsun o heycan hic bitmiyo bence doğana kadar:tatlim:
Bana daha var :hobba: ama çokta yok :kopkop:

23Zeyno

Ehl-i keyif
Tepki
7.580
Ilk aylar daha heycanlı olunuyo daha çok merak ediliyo iyimi ve acaba diye
Ama obur aylardada gorecem diye heyecanlanıyorsun o heycan hic bitmiyo bence doğana kadar:tatlim:
Bana daha var :hobba: ama çokta yok :kopkop:
Gerçekten öyleymiş Rabbim bekleyen herkesin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :tatlim:İsteyenlerinde hayırlı zamanda sağlıcakla nasip olmasını :kaalp:

OP
Maşaaa

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Hamiş not
IMG_20190326_153646.jpg

melisdurgun

Yeni Üye
Tepki
0
Bütün hazır ve paket gıdalardan uzak durmak günde en az 3 LT hatta su tüketmek önemli bir de e vitamini erkeklerde d vitamini kadında eksikliği çok önemli. Folik asit kullanıyor musun ben inofolic combi kullanıyorum ve yumurtlamaya tüp bebek nedir yardımcı öneririm eğer normal kullanıyorsan inofolic dene sabah akşam alıyorum ben ama pco hastası olduğum için sen tek de alsan tüp bebek fiyatları olur hamile kalırsan 400 mcg alman gerekir normal folik asite dönersin bol bol ceviz + avakado + badem fındık fıstık cidden işe yarıyor öneriyorlar. Yumurtlama döneminde havuç yemeni öneririm prolaktininde sıkıntı yoksa yüksek değilse her gün sabah akşam bal tarçın çörek otu da şifadır. İncir kürü havuç suyuyla beraber yine biz kadınların yumurtalıklarına iyi geliyor Havuç suyu erkekler içinde çok faydalı :haha:
Çok teşekkürler efendim <3

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar