Bebek Battaniyesi

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
kızlar bi bebeğim yok tabi şimdilik ...:deli:
ama elbette ilerde olacak ..ve onun için yaptığım uyku tulumu şeklinde battaniye:bebecik
Fotoğraf-0196.jpg
Fotoğraf-0198.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ay gerçekten çok değişik ve farklı bir modelmiş.
Nasıl yapıldığınıda paylaşırmısın rica etsem.

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
yapılışına gelince yününüze göre diş ayarlıyorsunuz ben nako pırlanta kullandım ve 120 diş başladım kesme şeker modelini yaptım yani 10 diş düz 10 diş ters ördüm yaklaşık 20 sıra bu şekilde ördüm ve ondan sonra tersi düz düzü ters ördüm sırasıyla bunu uygulayınca bu ortaya çıktı ve bebeğin bacak boyunda boynuna kadar bu şekilde örüyorsunuz yani boyu size kalmış ondan sonra örgünün yarısını kesiyorsunuz buraya kadar tek tarafına ilikler acmayı unutmayın düğmeler için kestikten sonra diğer yarısını iliksiz aynı modelde örüyoruz onunda boyu 3 kesme şeker olcak şekilde örülmesi lazım ve sonra bu şekilde dikiyoruz düğmeleride dikip tamamlıyoruz

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
Benim torunum yolda yorma ben gibi hasta ve yaşlı bir bayanı torunuma hedaye et sevabına olmamı :kahkaha:

:ko aaa yorulcak bişi yok teyzoş çok basit örmesi el emeği daha güzel torunun için.benim eşyalarımdan iste al hepsi senin olsunama ilerde inş olacak olan bebeğimin eşyalarını kimseyle paylasmam ne hayallerle yapıyorum ben onları :bebecik :hayir:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
:ko aaa yorulcak bişi yok teyzoş çok basit örmesi el emeği daha güzel torunun için.benim eşyalarımdan iste al hepsi senin olsunama ilerde inş olacak olan bebeğimin eşyalarını kimseyle paylasmam ne hayallerle yapıyorum ben onları :bebecik :hayir:

:hihh: Senin battaniyene kalmadık vermezsen verme :dill::nazo: anneannesi :hulya: :gulbis: o gelsin yeter hemde en iyisini örer bikerem :nazo:

nmbjk.jpg

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
:hihh: Senin battaniyene kalmadık vermezsen verme :dill::nazo: anneannesi :hulya: :gulbis: o gelsin yeter hemde en iyisini örer bikerem :nazo:

nmbjk.jpg

aa seninkide gzl :Dben senini torununa niyetlenip yaptıgını istememde bide benimkine niyetlenip ördüğünü isterim emme :lululu::bebecik:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar