Bebeğimi Kaybettim...

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
kızlar hamileydim biliyosunuz ama maalesef doktorun alttan muayenesiyle hemen kanamam başladı bebeğimi kaybettim foruma giremediğim için yazamadım allah düşmanımın başına vermesin çok zor birdaha aynı şeyleri yaşarmıyım diye çok korkuyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kızlar hamileydim biliyosunuz ama maalesef doktorun alttan muayenesiyle hemen kanamam başladı bebeğimi kaybettim foruma giremediğim için yazamadım allah düşmanımın başına vermesin çok zor birdaha aynı şeyleri yaşarmıyım diye çok korkuyorum

Canım başın sağolsun,çok üzüldüm..Nasıl dikkat etmezler ya,off..Allah sabırlar versin sana..Bir daha alttan muayene olma o zaman canım..Kendinide korkutma,tekrar yaşarmıyım diye neatif düşünme...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Çok üzüldüm canım ya kendini yıpratma diyeceğim ama mümkün değil sanırım :( çok geçmiş olsun

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Çok geçmiş olsun teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum acınız elbet çok büyük.Rabbim tekrarını yaşatmasın insallah..Doktorun da sorumsuzluğu varmıydı bu durumda acaba ?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Ahh canım çok üzüldüm yaa :(
Rabbim sabır versin çok üzülüyorsun şuan ne desem boş gelecek..
Dua etmekten baska birşey gelmez elimizden daha gençsin bitanem :ask:

Tepki
14
Canım benim çok geçmiş olsun Allah tan ümit kesilmez inşallah gene bir bebeğin olur ama bu sefer alttan muayene ettirme. Hatta öbür doktora da git dava aç derim ben.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar