Bana yardım edin akıl verin herkes yazssın lütfen

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
valla askere gitmeen bizim de aramzada kaç saat vardı sözlümle sözlüm hiç böle yapmazdı o bana süprz yapardı hediyeler yollardı..aradı o istnbuldaydı ben izmirde seven insanlara uzaklık önemli deildir canım....o şimdi askerde ben onu şımartıyorum o ayrı:D:D

makeup

Yeni Üye
Tepki
1
benim bi nışanlım var severek nışanlandık inşallahta evlenecegiz ama benim bi sıkıntım var çok büyük değil ben onu çok seviyorum o da beni ama aramızda 12 saat yol var görüşemiyoru<z ve o benden çok ilgi bekliyor benden onu şaşırtmamı sürpriz yapmamı istiyor yapmayınca da bana darılıyor çok şey düşündüm ama bulamadım etkileyici bir şey istiyormuş hediye alamam çünkü yollayamam kolay kolay arkadaşlar öneriniz varsa yazar mısınız çok mutlu olurum

canım bole seylerı genelde bayanlar ıster bı erkekden bole bı talep gelmesı sasırttı benııı :kahve:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
nişanlın seni şımartacağınakendisi senden bekliyor bence biraz şımart ama dozunu fazla kaçırma bazı erkekler çocuk gibidirler eşlerinden ilgi şefkat beklerler senin nışanlında şımartılmaktan hoşlanıyormuş :panter::panter::panter::panter::panter:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bence genelde kadınlar şımartılmak ister,erkekten böyle bi beklenti olabileceğini hiç düşünmezdim.ben erkeklerin fazla şımartılmasına karşıyım ama illada gerekiyorsa bence gecenin bi yarısı telefonuna 90 çağrı bırakabilirsin.istersen daha fazla bence hoşuna gider ve şaşırır...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Konu oldukca eski, ne oldu acaba? Arkadasimiz bir daha konuya dönmemis. :dusun:

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
madem arada 12 saat lik bir uzaklik var benimde sözlümle aramda ohoooo almanyadayim o askerde su an türkiyede kargoyla ona söylemeden süpriz yapabilirsin hediye gönderebilirsin ben öyle yapmistim cok sasirmisti begenmisti zaten hemen eline gecer cok sürmez ve beklemedigi bi anda hediye gönderirsen cok sasirir bence :panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar