Baharın Kurtarıcısı Trençkot!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İlkbaharı hepimiz seviyoruz değil mi? Soğuk ve puslu kış günlerinden sonra güneşin yüzünü gösterdiği, yağmurun çiselediği, ağaçların çiçek açarak müjdelediği baharın en zor yanı kıyafet seçimi olsa gerek.

E8A68CCC777B471FC4487399ED3FC.jpg

Sabah erken çıkarken parlayan güneşe merhaba diyebilir, öğleden sonra soğuyan havayla üşüyebiliriz. Kaban fazlasıyla kışlık; ceket fazlasıyla yazlık olabilir. Geçiş mevsimi ilkbaharda günün her anına uyum sağlayacak kurtarıcı parçalara ihtiyacımız vardır. Kıyafetimizle bütünleşecek, tarzımızı yansıtacak, tek parçayla şık bir hava katacak muhteşem kıyafet kesinlikle trençkottur.

Trençkot; model ve renk seçimine göre feminen ya da maskülen görünmenizi sağlayabilir. Çiçek desenli, renkli bir trençkotla cici kız; krem rengi detaysız bir trençkotla maskülen bir kadın; siyah, kahve, pembe tonlarında zımba detaylı bir trençkotla çekici ve trendi görünebilirsiniz.

Tarzınız ne olursa ne olsun sizinle uyum sağlayacak bir trençkot modeli mutlaka vardır. İşe giderken, özel davetlere katılırken, hafta sonu gezmelerine katılırken ya da ne giyeceğinize karar veremezken trençkotlar yardımınıza koşar.

Trençkot, ince külotlu çorap, yüksek topuklu ayakkabı, yüz şeklinize uygun güneş gözlüğü ve trençkotunuzun rengiyle uyumlu bir fularla harika görünebilirsiniz. Yandan asılan ya da kolda taşınan çantalarla genel görüşünüze bütünleyici bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

2010 ilkbahar sezonunda uzun yıllar giyebileceğiniz, birbirinden güzel trençkot modelleri sizleri bekliyor. İsterseniz zımba detaylı isterseniz desenli isterseniz tek renk trençkot alarak yıllardır değişmeyen modanın bir parçası olabilirsiniz.

trenchcoat2.jpg

trenchcoat1.jpg

trenchcoat3.jpg

trenchcoat4.jpg

trenchcoat5.jpg

burbery_trenchcoat-300x284.jpg

Alıntıdır!

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben hala montumu giyiyorum bizim burda bahar yoktur ya yaz ya kış vardır sabah ve akşam buz gibi öğlen yaz gibi:)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben şuan trençkot giyiyorum; ama sanmam 15 gün sonra giyeyim:D:D Burada da bahar yok, direkt yaz:gitme:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
zaten türkiyenin geneli böyle sanırsam dimi bizde bahar pek yok

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla bilmiyorum ki canım. İzmir'de pek olmaz. Ancak yazdan sonra kışa adım atarken:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar