Bahar Yeşili Dekorasyonu

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bahar Yeşili Dekorasyonu

Yeşili evi dekorasyonunuzda nasıl kullanırsınız? Hangi renklerle kullanabilirsiniz?

1- Mekanda tek ana renk olarak tercih edin. Ana duvarlardan birinde, büyük bir kanepede veya geniş halıda kullanın. Daha sonra özenle seçtiğiniz birkaç aksesuarla tamamlayın. Yaprak yeşili kullanıyorsanız dozunu kaçırmayın.

2- Parlak yeşiller mekanda dinamizm etkisi yaratırken, buna biraz beyaz eklerseniz rengin derinliğini öne çıkarırsınız.

attachment.php

3- Desenlerle yumuşatın. Yaprak yeşili gibi çarpıcı bir ton geometrik, doğa ya da stencil desenlerle daha yumuşak bir etki bırakır.

4- Mükemmel vurguyu yakalayın. Yeşilin canlı tonlarını özellikle siyahla birlikte kullanarak daha çok vurgulayabilirsiniz. Vintage bir atmosfer için şakayık pembesi ya da toprak beji gibi pastel ve doğal tonlar kullanabilirsiniz.

5- Aksesuarlara dikkat çekin. Birkaç yeşil aksesuarla iyi geçişler kayalayabilirsiniz. Beyaz rafla lime yeşili aksesuarlar çık durabilir.

iVillage Türkiye

Ekli dosyalar

• yesil-dekor1.jpg
    yesil-dekor1.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 79

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Dekorasyonda yeşil renk kullanmayı pek sevmem ancak ufak tefek aksesuarda falan kullanırım...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
yesile bayiliyorum tam benlik:huhuu:
hatta ilerde odanin bir duvarini yesile boyatmak istiyorum

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
ben yeşili duvarda seviyorum ama şu dizlerde bir yeşil var kullanılan hatırla sevgilide yanılmıyorsam aşkı memnuda da vardı bikaç dizidede yeşilin mat bir tonu harika görünüyor aynı ışığı hoşluğu yakalayabilceğime inansam boyatırım...sakinleştirici ve sıcaktabii dekarasyonda tonların uyumunu gözardı etmeden kullanırdım...evdeki eşyayı göze alarak renk seçimi yapmalı:eek:ys:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar