Bacaklarınızdaki Kusurları Gizlemek İçin

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sally Hansen

Airbrush Legs-Sprey Bacak Makyajı

3702.jpg

Problem: Etek ve Şort Giyinmekten Çekinen Lekeli ve Pürüzlü Bacaklar

Çözüm: Bacaklardaki istenmeyen çil, varis, kıl kökleri ve benzeri lekeleri kapatmayı ve pürüzsüz, kusursuz bir görünüm sağlamayı destekler.

Uygulama Şekli: İyice çalkalayıp, bir miktar avuç içine veya yaklaşık 20 cm uzaklıktan direkt olarak bacaklarınıza püskürttükten sonra ellerinizi kullanarak bölgesel olarak bacaklarınıza iyice yayınız. Eşit olarak dağıldığına emin olunuz. Giyinmeden önce en az 4 dakika iyice kurumasını bekleyiniz. Duş esnasında su, sabun ve duş süngeri yardımı ile temizleyebilirsiniz.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Birçok ünlü kullanıyormuş bu ürünü. Nette araştırdığımda da bir çok kişi memnun kalmış. Aranızda kullanan var mı?

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kullanmadım ama bu yaz denemeyi düşünüyorum hem bronzlukta veriyor çok mini giymem ama olsun

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
iorap giyip yanmaktansa sür bunu sein serin gez ne güzel:):yandanyandan:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen öyle İlknurcum

R

Rosie

Misafir
bunun estetik doktorları tümden geçiremiyo mu ya :acep: var benimde 1 tane kötü gerçekten:sinifsinif:

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
bulaşıyormu kıyafetlere falan bir ara bende almak istedim ama bulaşabilir diye düşünüp vazgeçmiştim...gerçi ben evde sürüp kullancaktım kapalı olduğum için dışarısı için gerekmeyeceği için:) kullanan ve bulaşmadığını bilen varsa bilgi alayım ne kadar süre dayanıyor buda önemli:zuzu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar