Bacaklarda mentol serinliği için; Gehwol R efreshing Balm

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yazın kavurucu sıcağında bacaklarınızın da serinlemeye ihtiyacı var. Özellikle pantolon içinde kavrulan bacaklarınız için çantanızda taşıyabileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz Gehwol R efreshing Balm ile bu yaz daha serin geçiyor.

attachment.php

Gehwol R efreshing Balm bakım kremi, içeriğindeki peppermint yağı ile yorgun ayak ve bacakların kaybettiği gücü geri kazanmasına ve yeni bir yaşam enerjisine kavuşmasına, ayrıca ayak derisinin esnekliğini, pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Doğal uçucu yağlar ve serinletici mentol ile nemlendirici doğal ferahlık, hoş bir koku sağlıyor. Yağ ve su dengesini kurarak güneşin kurutucu etkisini zayıflatıyor, bacaklarınızı pürüzsüz güzellik ve meltem esintisiyle tanıştırıyor. Yazın plajlarda güneşlenme öncesi ve sonrası ferahlatıcı etkisiyle de bayanları rahatlatıyor.

Bunun yanı sıra içerdiği etkisi denenmiş maddelerle ayak kokusunu önlemeye, enfeksiyonları gidermeye de yardımcı oluyor. Tüm bunlar içinse 1-2 cm krem sıkarak bacağınıza ya da ayağınıza günde bir kez masaj yapmanız yeterli.

Alıntıdır!

Ekli dosyalar

• bacaklarda-mentol-serinligi_28072010115619.jpg
    bacaklarda-mentol-serinligi_28072010115619.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 42

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben bu marka degildi ama hamileyken bacaklarima sürdügüm krem vardi rahatlasin diye, o da mentollüydü. Iyi gelir gibi oluyordu. :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende Oriflame'in ürünlerini kullanıyorum. Çilekli ve mentollü, çok güzel oluyor.:eek:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben hamileyken son aylarda bacaklarimdan özellikle geceleri cok rahatsiz oluyordum. Allah´tan biraz faydasi oluyordu.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Zor bir dönem tabii ki:dusun: Ama faydası varsa süper:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar