Babamı kaybettim:(

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Son bir yıldır ne kadar sıkıntılar yaşadım ben önce kaynım sonra ablam ve şimdi de babam....ne kadar zormuş ,ne kadar acı:(biz yarıyıl tatilinde yanına gitmeyi düşünürken 12 ocak akşamı kaybettik babamı:mendil: düşüncelerimi toparlayıp yazamıyorum bile...şimdi annemin yanındayız birbirimizi teselli etmeye çalışıyoruz ,okullar açılmadan evime döneceğim ve yalnız kalınca daha çok acıyacak canım biliyorum...sizden babam için dualarınızı bekliyorum yapılacak birşey yok artık maalesef,umarım bu yaşadığımız son acı olur:mendil::mendil:

OP
ferah

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Dostlar saolsun,Allah daha büyük acılardan korusun hepimizi evlatlarımıza sağlık ve uzun ömür versin...ne kadar torunlarını gördü,hastaydı deyip kendimizi avutmaya çalışsak ta çok zormuş bu acıyla başetmek:mendil:

zuhal86

Yeni Üye
Tepki
12
başınsağolsun canım bende anlıyorum seni bende evledikten 15 gün sonra kayınvalidemi ardındanda 2 yıl sonra kayınbabamı kaybettim.çok zor allah sabır versin eşimde çok kötü olmuştu.annesine çok düşkündü ve şok oldu düğünümüzü bile göremedi çünkü o gün yoğum bakımdaydı.hele torununu hiç göremedi. onu toparlamak çok zor oldu.çok zorlandım.ama allah insana dayanma gücü veriyor.zaman geçtikçe kabulleniyorsun alışıyorsun napalım allahtan gelen herşeye razıyız.

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Rabbim sizlere sabırlar versin. babanın da mekanı cennet olsun.
Hepimiz bir şekilde bu acıları yaşıyoruz.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
canım duygularını öyle iyi anlayabiliyorum ki...
Ben de babacığımı kaybettiğimde daha 16 yaşındayım...
Allah rahmet eylesin,diyecek bir şey bulamıyorum öyle kötü oldum ki
mekanı cennet olsun inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar