Babam İçin Yasin Ve Dua Edermisiniz

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Fındığım ben Nesrin Ablayla ve Nermin Ablayla görüşüyorum onlarda bana bu sitenin bir fediyesi arada sırada görüşüyoruz istanbul Fatih de oturuyorlar bana yakınlar ama bir tanısan dünya güzeli 2 side melek gibi kalbleri var iyiki tanımışım onları ba bu arada hanımefendi sitemizede teşekkür ediyorum buranın sayesinde dünya güzeli ablam oldu hemde 2 tane :istebu::kanka :huhuu::sirin:

maviboncuğum okudum Rabbim kabul etsin İnşAllah dualarımdasınız İnşAllah güzel Rabbim şifalar versin

Sevindim canım,nermin abla kimdi onu çıkaramadım niki neydi?

Nesrin ablayı çok özledik essemi de alıp gelse ne güzel olur iletir misin canım?

OP
maviboncuk

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
çok geçmiş olsun maviboncuğum Rabbim acil şifalar versin hem sana hem kayınpederine Rabbim bir daha yaşatmasın tamam İnşAllah birazdan okurum Yasin'i Şerifi dua edeceğim İnşAllah sağlıklı bir şekilde çıkar ammeliyattan dilerim :ask::eek:fff::eek:fff:
allah razı olsun canım allah kabul etsin...
Dikkat etcanım kendine..

Evet haber vermek için geliyodum arada arkadaşlardan pc ye...

Oğlum doğdu 2 yaşına bile bastı ablası...

Ablamız var bide o da ikinci sınıfa gidiyor...onlarla uğraşıyorum..

Ya eski sohbetlerimizi özledim canım görüştüğümn arkadaşlar var mı burdan panter,esse, nesrin abla diğerleri....Aklıma gelmiyo nikleri..
yok canım kimseyle görüşemiyorum uzun süredir girmiyorum zahten ara ara bakıyorumda kimseye denk gelmiyorum özledim hepinizi çok..
allah analı babalı büyütsün canım kızını biliyorumda en son hamiş olduğunu duymuştum kayrişte hamişti galiba öyle hatırlıyorum
Fındığım ben Nesrin Ablayla ve Nermin Ablayla görüşüyorum onlarda bana bu sitenin bir fediyesi arada sırada görüşüyoruz istanbul Fatih de oturuyorlar bana yakınlar ama bir tanısan dünya güzeli 2 side melek gibi kalbleri var iyiki tanımışım onları ba bu arada hanımefendi sitemizede teşekkür ediyorum buranın sayesinde dünya güzeli ablam oldu hemde 2 tane :istebu::kanka :huhuu::sirin:

maviboncuğum okudum Rabbim kabul etsin İnşAllah dualarımdasınız İnşAllah güzel Rabbim şifalar versin

:eek::eek::eek::eek:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Sevindim canım,nermin abla kimdi onu çıkaramadım niki neydi?

Nesrin ablayı çok özledik essemi de alıp gelse ne güzel olur iletir misin canım?
Nermin73 dü galiba burdaki niki tam da hatırlımıyorum ama esseyi onlarda görmüyormuş onlar da bana sordular bir kere gelmiş benden evvel Nermin ablamın dükkanına çicekçi dükkanı var bir görsen çok şirinmi şirin inşAllah sende gieder tanışırsın
:eek::sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar