Ayy ben nasıl zayıflıcam :):)

G

guzelcem

Misafir
:besik:hoşgeldin bacım bebeğinle:) inşallah iyisindir. sana tavsiyem sık sık bol ılık su iç bebişini emzir, sakın strese girme zayıflayayım derken stresin bebişinede geçer yazık edersin kendine ve bebeğine sabırlı ol zaman herşeyin ilaçıdır, hele ilk 6 ay sadece anne sütü ver, ve ondan sonra sıkı bir diyet ve spor birde aspir bitkisi internetden araştırabilirsin bu bitki hem yağları yakıyor ve hızlı kilo verdiriyor..bu bitki çukurova ve trakya tarafında çok yetişir, özellikle ısparta burdur, eskişehir hele aspir tohumu yağı yada bitkisini kullanabilirsin, birde saunalı doğum sonrası korseler var ben onu kullandım çok şükür iyi geldi:) ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.:besik:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım bende senin gibi hamileyken 25 kilo aldım şuan kızım 1 yaşında hayla emiyor o nedenle hiç rejim düşünmedim ama emme durumu son bulunca sıkı bir rejim bekliyor benide ama şükür vücudum zamanla topladı o ilk hali çok kötüydü aldığım 25 kilonunda 7_8 kilosu doğumda gitti sonrada 5 kilo kendilinden geri kalanda rejimle gidecek

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
canım bende senin gibi hamileyken 25 kilo aldım şuan kızım 1 yaşında hayla emiyor o nedenle hiç rejim düşünmedim ama emme durumu son bulunca sıkı bir rejim bekliyor benide ama şükür vücudum zamanla topladı o ilk hali çok kötüydü aldığım 25 kilonunda 7_8 kilosu doğumda gitti sonrada 5 kilo kendilinden geri kalanda rejimle gidecek

bırde bana takılırsan gıdıcek cnm -kizgin :kizdimama:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar