Ayrılma Diyalogları

BELKIS

Daimi Üye
Tepki
307
ayrilmaliyiz, sekerim.. benim bilmedigim bir besik kertmem varmis.. annem bugun soyledi

-gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim.. medeni medeni, havaya bir madeni para atalim.. yazi gelirse: tak sepeti koluna, tura gelirse: herkez kendi yoluna.

-demek, ayrilmak istiyorsun ha... demek en sonunda bana bunuda yapacaktın ha.. ulen yillarca etimden, sutumden, tenimden, yunumden oramdan, buramdan yararlandin be.. ve simdi beni kirli bir corap teki gibi kenara atiyorsun ha.. suç'arim len senin aazinin tam ortasina.. dur kacma, tas yokmu tas

-lutfen.. ayrilmayalim hemen.. bizimki ask degil, aliskanlik.. birbirimizde bagimlilik yaratmadan, henuz alismis kudurmustan beter olmadan ayrisalim.. lutfen krize giriyorum.. hirsss

-bir fikrim var sevgilim.. bir sure ayrilalim birbirimizden.. birbirimizi ozlersek tekrar birlesiriz.. sonra yine sikilirsak tekrar ayriliriz.. ayrilir ayrilir birlesiriz.. birlesir birlesir ayriliriz.. dahada olmadi essegin kicina su kaciririz.

-aslinda seni dunyadaki herseyden cok seviyorum, biliyorsun.. ve fakat baban olacak adam: "ben astronota kiz vermem" dite tutturdu iste, bi kere.. ne yapalim, sende herkes gibi, ne doktorlar, ne avukatlar, ne mühendisler bekle dur.

-offf..sıkıldım ya ben bu birliktelikten.. ben artık ikitelikler, ucluktelikler ve onlarin katlarinda olmak istiyorum.

-kusura bakma sevgilim.. ben imkansız asklar ıcın yaratilmisim ne kavusmayi bilirim ne de ayrilmayi.. ne yardan gecerim, ne serden.. ne emmeye gelirim ne gommeye

-olmuyor iste olmuyor.. ne yapsak birseyler eksik kaliyor..onlarinki gibi olmuyor..

-birlikte cok guzel gunler gecirdik.. en azindan anilarimiz var.. tamam biliyorum anilar ellenmez, minciklanmaz, opulmez, yatilmaz ama.. kem kum..

-hayatimda baska biri oldugunuda nerden cikariyorsun sevgilim.. bu silifke yoresi folklor ekibinden bir arkadasim.. hem yuruyor hemde prova yapiyorduk.. ya kekligi duz ovada..

-lutfen, anla beni sevgilim.. benim biraz yalnizliga ihtiyacim var.. uyum, rahatlik batiyor bana.. ben illede aci, istirap istiyorum.. verdigimiz gecici rahatsizlik icin ozur dilerim, bu arada.

-bilmem, farkindamisin hayatim.. iliskimizin uzun bir tatile veya saglam bir kiralik katile ihtiyaci var.

-lutfen aglama..sil gozyaslarini.. bana biraz zaman tani.. soyle yetmis seksen yil kadar.. iliskimizi gozden gecirmek istiyorum

-tamam, guzel bir iliskiydi ancak, gelecegimide dusunmek zorundayim.. dun gece hesapladimda sana harcadigim paralarla herhangi bir toplu konut koopertifine uye yazılsaydim, yedi tane site sahibi olmustum len

-inan bu ayriligin seninle bir ilgisi yok.. butun suc benim.. ne yapayım, uzun sureli ilişkilere gelemiyorum.. biliyorsun en uzun sureli ilişkim, dunya yuz metre atletizm rekoru suresi kadar iste..

-lutfen abartma.. dunyeda ilk ayrilan biz degilizki.. hem sen benımleyken, ben seninleyken kacirdigimiz guzel seyleri dusun.. dunyada o kadar cok cesitli sekil ve ebatlarda cinsel organ varki

-off, yine yanildim.. seni mecnun kendimide leyla sanmistim

-lutfen.. ben senden ayrilmiyorum.. sadece kovulmadan bu iliskiden istifa ediyorum

-baksna, 2 kardes gibi olduk.. sana karsi hicbir sey hissetmiyorum.. ensestmiyiz, sapikmiyiz biz.. cozuselim...

-nedenler senin olsun, bana sonuclari birak.. orgazmlarimizi yirt, mektuplari yak.. beni unut, tanistigimiz gunu insanin insana zulum gunu ilan et.. benden nefret et ve intikamini baskalrindan al

-gel, dostca ayrilalim.. ne sen benim erken bosaldigimi sonraki sevgililerine anlat.. ne de ben senin gec uyarilmandan bahsedeyim sonraki partnerlerime

-ayrilik dune kadar sadece bir kelimeydi benim icin.. bugun koskocaman bir cumle.. yarin bir paragraf.. ertesi gun, belkide bir hikaye olacak.. bu yilki sait faik abasi yanik hikaye odulunude bana verirler artik..

-elveda sevgilim.. sana yeni hayatinda basarilar ve basagrilari dilerim.. herhangi bir sevismeye ihtiyac duyarsan, cekinmeden beni arayabilirsin

-varolan tum sevisme pozisyonlarii denedik.. birlikte tum canimli, cicimli sevgi sozlerini sarfettik.. ve nihayet iste, bizde birbirimizde bittik.. son sayfayida kapat git, ceryan yapmasin..

-evlenerek bu iliskiyi donduracagimiza, ayrilarak iliskimize keske ve ukde dolu bir kurtaj yapalim diyorum ben

-tamam, senden ayrilmak kolayda.. ya birlikte paylastigimiz seyler ne olacak.. tamam, seni unutmak kolayda.. ya bu sokaklar; parklar bahceler, sarkilar, filmler, kitaplar, anilar.. hem biliyorsun, yurek denilen sey bir borek corek cesidi degil.. organ be organ..

-icimizde hic keske ve ukde kalmasin.. sonra pisman olmayalim.. iyide len bu keske ve ukdeler de 3 omur doldurur be

-bende cok emegin var sevgilim.. hakkini helal et.. dunya durdukca, ben durdukca, duracaksin kalbimde.. ama artik yalniz, duracaksin burda.. caav bella.

-bir, iki, uc deyince kosalim... bakalim ilk kim, kimden ayrilacak

-beni ,bana getir oyle git

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
offf..sıkıldım ya ben bu birliktelikten.. ben artık ikitelikler, ucluktelikler ve onlarin katlarinda olmak istiyorum.

:gul::gul::gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar