Aylar sonra... Önerileriniz???

Blueeberry

Yeni Üye
Tepki
0
Aylar hatta yıllar sonra ilk defa birinden pozitif enerji aldım ve beğendim. Doktora yapıyorum, tez sürecimin sonundayım. Söz konusu kişi bize tezin belirli bir kısmında yardım etmek için bir firmadan görevlendirildi. Bir kere deneylerde birde pazartesi günü analiz için geldiğinde gördüm sadece. Böyle gözleri çok güzel boncuk boncuk bakıyor. Başka kişilerde vardı ortamda. Kaçamak bakışlar yakaladım mı yakalamadım mı bilmiyorum. Ama sanki böyle bir iki defa göz göze gelir gibi olduk. Çok yakınıyordum tez konum için arkadaşlarıma ben hocaya bu konunun olmayacağını anlatamıyorum siz anlatın psikolojisi bozulmuş hocam konusunu değiştirin deyin diyordum. Baktı bana güldü çok üzülüyorsun ama bu süreç böyle benimde böyleydi dedi. Vedalaşırken de keşke daha çok yardımcı olabilseydim dedi ve gitti. Bir daha karşılaşmamız zor gibi. Bir iş platformu üzerinden buldum davet yolladım, Instagram'dan filan eklersem ayıp olur hemen yürüdüğüm anlaşılır diye ancak henüz cevap yok. Evet 30 yaşındayım ama hala liseli çocuklar gibi davranıyorum. Sizce bir daha hiç mi görüşmeyiz. Bir kahve içmek için hiç fırsatımız olamaz mı?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar