Avon Anew Emulsions Gece Kremleri ile cildinizdeki değişimi ilk günden göreceksiniz!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
AVON’un 25, 35, 45 yaş ve üzeri her kadının ihtiyacına ve cilt tipine özel olarak geliştirdiği yaşlanma karşıtı bakım kategorisindeki yeni gece kremleri, içeriğindeki güçlü polypeptide complex sayesinde yaşlanma belirtileriyle gözle görülür bir biçimde mücadele ederek, cildinizdeki değişimi size daha ilk günden hissettiriyor.

attachment.php

Lüks parıltılı jel formülü ve güçlü polypeptide complex içeriğine sahip yoğun içerikli lüks gece nemlendiricileri olarak geliştirilen AVON’dan yeni “ANEW Emulsions” ile cildinin daha fazla bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünen her kadın; yaşına uygun bir gece kremi seçip, cildindeki değişimi ilk günden itibaren hissediyor ve bakımlı güzelliğin ayrıcalığını doyasıya yaşıyor.

Sapphire Polypeptide Complex ve Pore Strength Booster ile formüle edilen yeni ANEW REJUVENATE SAPPHIRE EMULSION 25+ gece kremi, ilk yaşlanma belirtileri ve kırışıklık görünümü ile hızlı ve etkin bir şekilde mücadele ediyor. Sterling Polypeptide Complex ve Activin Booster ile formüle edilen ve kırışıklık görünümü ile hızlı ve etkin bir şekilde mücadele eden yeni ANEW REVERSALIST STERLING EMULSION 35+ gece kremi, daha canlı ve yenilenmiş bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı oluyor. Gold Polypeptide Complex ve Pro Sirtuin TX teknolojisi ile formüle edilen ve ciltteki biçimlendirici proteinleri harekete geçirmeye yardımcı olan yeni ANEW ULTIMATE GOLD EMULSION 45+ gece kremi, derin çizgi görünümüyle anında mücadele ediyor.

Alıntıdır!

Ekli dosyalar

• avon-gece-kremleri_21092010134303.jpg
    avon-gece-kremleri_21092010134303.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 160
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen Sadiyecim, bende çok merak ediyorum.Kullanan var mı acaba?

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Kızlar iki ablamda kullanıyor 25 ve 35 ikiside memnun :) Gözle görülür değişiklik var 35 olan ablam buradada 25 başka şehirde:) Tavsiye ederim kujularrrr

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Avon Anew Emulsions Gece Kremleri ile cildinizdeki değişimi ilk günden göreceksiniz!

Yanlız başlıgı okumadan yazdım ben yorumu:D

perfect

Yeni Üye
Tepki
4
Avon anew serisi gerçekten faydalıdır. Kullandım ve çok memnun kaldım. Ücreti biraz pahalı ama zaman zaman indirime girince 2 3 tane laıp koymanızda fayda var...

G

guzelcem

Misafir
Benim cildimi anew kremleri mahvetdi:( koca koca iltihaplı sivilceler çıkdı cilt doktorum beni öyle fırçaladı ki neye uğradığıma şaşırmışdım:(cildin ALLAHDAN doğal ve güzel bacım bu kremi ne amaçla kullandın çirkinleşsin diye sürdün:ilknur:kıpkırmızı olmuşdu inanın derideki ince damarlar çıkmışdı yakıyordu sürdükce:eek:ys:eek:lay kremini kullancam defne samyeli ve julide ateş bu kremden memnun kaldıklarını göstermişler:zuzu: doktor bayan arkadaş asu bana da bu kremi önerdi inanın cildinde sarkık ve bozulma yok :zuzu:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Benim cildimi anew kremleri mahvetdi:( koca koca iltihaplı sivilceler çıkdı cilt doktorum beni öyle fırçaladı ki neye uğradığıma şaşırmışdım:(cildin ALLAHDAN doğal ve güzel bacım bu kremi ne amaçla kullandın çirkinleşsin diye sürdün:ilknur:kıpkırmızı olmuşdu inanın derideki ince damarlar çıkmışdı yakıyordu sürdükce:eek:ys:eek:lay kremini kullancam defne samyeli ve julide ateş bu kremden memnun kaldıklarını göstermişler:zuzu: doktor bayan arkadaş asu bana da bu kremi önerdi inanın cildinde sarkık ve bozulma yok :zuzu:

Bu kadar badire atlatmış ama hala ünlülerin önerilerine göre krem tercihi yapıyormuş :ne: Bir cilt doktorunun sorunlu bir cilde bu tarz kozmetik (medikal-dermokozmetik-merhem vs. bile değil) tavsiye etmesi ise akıllara zarar..
Ben olsam yüzüme bir şey sürmeye korkarım madem doktorluk olmuşum bir krem yüzünden..:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar