Atama bekleyen öğretmen var mı bu sitede???

OP
T
Tepki
62
benim bölümüm okul öncesi öğretmenliği.. bu sene mezun oldum. kpss den iyi bir puan aldım fakat doğu illerini yazmadığım için atanamadım. şubatta bir atama olması için dua ediyorum :iyyyy:

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
canım anaokulu öğretmenliğinin şansı çok fazla diye biliyorum inşallah istediğin yere atanırsın kaç puan almıştın?

OP
T
Tepki
62
ben 81 aldım canım. normalde okulöncesi 68 de kaldı. fakat dediğim gibi ben doğu illerini yazmadım karışık olmasından dolayı. böyle olunca atanamadım. şimdi tek umudum şubat ataması

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
benim bölümüm okul öncesi öğretmenliği.. bu sene mezun oldum. kpss den iyi bir puan aldım fakat doğu illerini yazmadığım için atanamadım. şubatta bir atama olması için dua ediyorum :iyyyy:

Benim arkadaşlardan biri sınıf öğretmeni.Yanlış değilsem 95 civarı manyak bir puan yapmıştı.İlk tercih istanbuldu nişanlısı orda görevli olduğu için o hemen yerleşti.

Diğer ikisi biri malatyaya yerleşti,biride senin gibi okulöncesi.1-1buçuk yıl sözleşmeli öğretmenlikten sonra Çorluya yerleşti.Bu arkadaşların puanlarını hatırlayamadım :dusun:

Darısı başına canım.Allah gönlüne göre versin :utan:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Umarım hayırlısıyla atanırsın turuncu, kızım ve damadım öğretmen.Kızım atandı damadımın 3. yılı atanamadığı için 2 yıldır nişanlı bekliyorlar. :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar