Atam ağlıyor bu canım vatan !

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

0.jpg

ATAM AĞLIYOR BU CANIM VATAN.

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Vatanı kurtarmak hedefin oldu.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Tanrının lutfüsün bilenler bildi.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Uyanda bak meclise softalar doldu
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ağlıyor bu canım vatan, bunaldım Atam.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]***
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sakaryayı Dumlupınarı hep unuttular
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kutlayıp kutlayıp hep üstüne yattılar.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yetmezmiş gibi bir de içini boşalttılar
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ağlıyor bu canım vatan, bunaldım Atam.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kin kusuyorlar softa dinsiz dinciler
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Helede rozetçi sahte Atatürkçüler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hani nerede kaldı gerçek bekçiler?
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Halkın istikbalini çalan bu hırsızlar
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ana avrat sövsen duymaz bu arsızlar.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çünkü özünü yitirmiş omurgasızlar
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]---
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kurduğun meclise vekil girenler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Vatandaşa namus sözü verenler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Basiretsiz senden sonra gelenler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Haykıra haykıra özgürlük dedin.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Cumhuriyet senin ak alın terin.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Veledi zina dediler af ettiklerin.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sağcı solcu birleşti gayet duygusal.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Vatan millet oldu soysuza bir masal.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Türk'lüğe hakaret etmek oldu yasal.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bak yine çıktılar soysuzlar dağa.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Eyy ehli vatan haydi kalk ayağa.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sarıl ay yıldızlı kutsal bayrağa.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sam amcalar kızdı gerildi ipler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnsanlığın yüz karası...............
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]El ovuşturur sinsice kapıda bekler.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir zamanların kahraman kuşağı.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Şimdi oldular Amerikan uşağı.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Muhabbetleri artık belden aşağı.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kılıç Ozan ya şerefli yaşar ya da ölürüm.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çakala çukala soysuza sivridir dilim.
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sazım silahım sözüm mermidir benim.
KILIÇ OZAN

y1pCyJHZkt-uKOLEJAwO8yQwycFrCU1hRrbhDnkyOnWFooJ7VSF8W1kxIqp7OwaGTYDSrcv-WfNqMo

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar