Aslan burcu bayanlarının sohbet köşesi

Tepki
8.216
aslan-burcu.jpg

ASLAN: Benlikleri çok kuvvetlidir. Kendilerine güvenleri tamdır. Herkesin onları beğendiğini düşünürler, hatta düşünmekten öte bundan öylesine emindirler ki, beğenilmedikleri hiç akıllarına gelmez.
Eğer insanlar onlara bakıyorsa; “ben güzelim, bana gıpta ediyorlar, diye kabul ederler. Daima ilgi merkezi olmak isterler. Beğenilmek, takdir edilmek, öğülmekten ve sürekli onlar ile ilgilenilmesinden çok hoşlanırlar. Aksi halde neşeleri kaçar. Sessizleşirler. Ya oradan uzaklaşırlar veya her hangi bir şekilde ilgi çekme yolları bulurlar.

kızlar aslan burcundanım dıyorsanız haydı burada özelliklerınızı paylaşalım...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ay ben aslanım ama orada yazılanların hiç birini kabul etmiyorum banane ya..
o özellikleri taşıyan insan bence bencil ve sadece kendini düşünen insan özelliklerine giriyor ama ben ise tam tersi özelliklere sahibim..

sueda

Aktif Üye
Tepki
158
bende" aslan" burcuyum" ama" bencil "oldugunu" kabul" etmiyorum" aslan" bayanların" daha" cok" verici" ve" cok" fedakarlar" bence" hatta" başkalarını" memnun "etmekten" kendilerini "yıpratırlar

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bende" aslan" burcuyum" ama" bencil "oldugunu" kabul" etmiyorum" aslan" bayanların" daha" cok" verici" ve" cok" fedakarlar" bence" hatta" başkalarını" memnun "etmekten" kendilerini "yıpratırlar

Aynen sueda'm katılıyorum:eek:
Hep kendinden daha çok karşısındaki insanı düşünür:gitme:
Kendi mutluluğunu hep erteler aslanlar:gitme:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende Aslan burcuyum; ama asla bencil değilim :kayris:

Ayrıca; Aslan burcu cömert, yardımsever, vefakardır. :kayris: Hep karşısındakini düşünür, karşısındakinin iyiliğini ister. :ninni:

Kokoştur, güzelliğine ve bakımına önem verir. :kayris:

Ve eşine, ailesine çok düşkündür :ask:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439

aynen ya ömrüm insanları memnun etme çabasıyla geçti hatta bu konuda uyarı bile aldım bu kadar fedakar olma diye

zehra

Daimi Üye
Tepki
379

sana katılıyorum canım bende aslan burcuyum asla bencil biri değilim başkaları kırılmasın diye hep kendimi yıpratan biri oldum şimdiye kadar ama artık değil....aslan burcu liderdir...biraz asabidir ama çabuk geçer siniri asla kinci değildir...çok duygusalımdır biri birşey deyince gözlerimden yaşlar süzülür hemen ben memnunum bu burçdan ama etrafımdakiler pek memnun değil çocukken çok yaramazmışım onun için..

Tepki
30

Ayrıca; Aslan burcu cömert, yardımsever, vefakardır. :kayris: Hep karşısındakini düşünür, karşısındakinin iyiliğini ister. :ninni:

aynen canım katılıorumm bu dediklerinin hepsi bende var asla kendimi düşünmem hep karşımdakini düşünürüm.ilerde kesin eşimede çok düşkün olurum

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684

bende ASLAN burcuyum:kayris::kayris::kayris:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar