Aşılama yaptıran hanımların paylaşım alanı...

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
aşılama yaptıran bütün arkadaşlarımız..tecrübelerinizi bizlerle paylaşırmısınız..neler yaşadınız neler hissettiniz..hep birlikte burada paylaşalım..

meleğim

Daimi Üye
Tepki
457
gülbin ben aşılama yaptırdım biraz bahsedeyim adetin3 günü beni çağırdılar takip etmeye ozaman dan başladılar bir hafta içinde 3 kere çağırdılar sonra bir kere daha ve yumurtalığğım gelişmi bana iğne verdiler yumurta çatlama iğnsei onu doktor onu kendinde göbeğine 2 cm kala vurabilirsin dedi kendim vurdum bir saat verdi 10 vuracaksın bende onda vurdum kendim ucu küçücük bir şey insan kendi kendine vurucak olunca biraz sitrese giriyo bana da bir cesaret geldi kendi işimi halledi verdim sonra gittim hastahaneye eşden sper alıyolar onu ilaçla dönlendiriyolar oda 4 saati alıyo dillenmesi içinden en iyilerini sırıngaya alıyolar sonra verdiler aldık sıcak tutucaksın sırıngayı iki tane oluyo sana verdiklerinde sırıngalar sıcak baya bir sonra aldılar benim içeri dışardan rahim ağzını açmak için alet oluyo onu aldırdılar aldık sonra bir iğne aldık iğne si baya bir uzun onu rahim içine gönderiyolar yumurtalığa yakın yerlere bırakkıyolar sıvıyı biraz canını açıtıyo insanın ama aşılama bittimi hiç bir ağrı sızı olmuyo rahat ta yürüye biliyosun ama yatıcaksın kalmadan 3 gün benim tutmuştu ama düştüler sonra anblatacaklarım bu kadar anlatmaya kalsam ooo çokkk:uyku:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
insanllah canım arkadaşım inşallah çok dua ediyorum fındık kurdu üzülüyorum da işte kafamı dağıtmaya yerler arıyom:aglayan:

Canım ne desem boş seni anlıyorum desem inan koskoca bi yalan olur

aynı durumu yaşamadığım için

ama hep olmayan şeyde hayır vardır diye düşünmüşümdür,demek ki bir vakti zamanı var

Dünya zaten bir imtihan dünyası,hepimiz bişeylerle sınanıyoruz,belki senin sınavın da budur,Rabbim umarım gönlüne göre verir canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar