Asansördeki Sağlık Riski

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
evet bencede asansör dügmesi para hep kiir taşıyoor birde asansörün
içinde sigara içmiyorlarmı bir yakalasam bogazlarına sarılacagım igrenç insanlar var en kızdıgım şey yeni apartmanımız yapıldı daha asansör yepyeni bir iki gün oldu acıldı taşınan bile yok içine girdim yine igrenç sigara kokusu yaa havada almadıgı için içinde koku aynen kalıyor yanii nereye gitsem hep insanlar aynı kimse saglıgına dikkat etmiyor çevreyede zararları var şimdiden özlüyorum tek katlı evleri varsın lüks olmasın ahhhh

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
evet bencede asansör dügmesi para hep kiir taşıyoor birde asansörün
içinde sigara içmiyorlarmı bir yakalasam bogazlarına sarılacagım igrenç insanlar var en kızdıgım şey yeni apartmanımız yapıldı daha asansör yepyeni bir iki gün oldu acıldı taşınan bile yok içine girdim yine igrenç sigara kokusu yaa havada almadıgı için içinde koku aynen kalıyor yanii nereye gitsem hep insanlar aynı kimse saglıgına dikkat etmiyor çevreyede zararları var şimdiden özlüyorum tek katlı evleri varsın lüks olmasın ahhhh
Yasak degil mi canim ya kapali yerde sigara icmek. Bencede igrenc birsey gercekten. :ates:

Özor

Daimi Üye
Tepki
484
Bu konuda bende dikkatliyim, paraya dokunayim disardan geleyim hemen ellerimi yikarim. Bazen tuvaletten cikan kadinlar ellerini bile yikamiyor. :sok

Üniversitede böyle bir kız arkadaşım vardı tuvaletten çıkınca elini yıkamazdı. Bir başkası da banyo yapmazdı. Yurtta aynı odayı paylaşmak zordu.

Habere eklemek istediğim banka atmleri de aynı kir mikrop yuvası bana kalırsa ki böyle bir haber de olmuştu sanırım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar