Artık kullanıcısından para alacak (Facebook)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
16631950.jpg

Artık kullanıcısından para alacak

14 Mayıs 2012Reklamlardan kazandığı para Facebook'a yetmemiş olacak ki şimdi de kullanıcıların parasına göz dikti.900 milyona yakın üyesiyle dünyanın bir numaralı sosyal ağ portalı olan Facebook, reklam gelirlerinden tatmin olmamış olacak ki bu kez de yeni bir servisini bu kez ücretli olarak kullanıcılarına sunacak.

Facebook'da ileti paylaşan kullanıcıları hedef alan bu özellik sayesinde kullanıcılar, bedelini ödediği herhangi bir iletiyi tüm arkadaşlarının görebilmesini sağlayacak. Normal şartlarda paylaşılan bir ileti kullanıcının tüm arkadaşlarına ulaşmıyor ve bu özellik ile arkadaş listesinin tamamı paylaşılan içerikten haberdar olacak. Bu özellikten faydalanacak kullanıcıların hangi tutarda ödeme yapacağı ise henüz belli değil.

Ancak bu değişimle birlikte bazı sakıncalar da ortaya çıkıyor. Özellikle spam türü paylaşımların bu özellik ile herkesin anasayfasına düşme ihtimali kullancıları kaygılandırıyor.

Hürriyet

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Face'de sapıttı yav güya ücretsizdir ücretsiz kalacaktır.
Diyorlar üye olurken kapatır giderim olsa ne olmasa ne

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Ayda yılda bir uğruyorum zaten. Bir de bununla uğraşamam şimdi. Kapatırım hesabımı, kafamı dinlerim :)

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ben bugün karşılaştım bununla paylaşım yaptım beğen yorum yaz kısmına bişey eklendiğini farkettim announce yazıyo bideanons etmek için yapmışlarzaten herkes görüyo diye düşünürken tıkladım 2.99 ücret istiyo bunun için.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
haa sadece anons edersenizparaödemek zorunda kalıyosunuz o sizekalmış bişey herşeyi parayla değil yani hanımlar,öyle yapmaları mümkün değil zaten herkeshesabını kapatır face biter

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar