Artık kollarımdaa:)

U

Umut Gemisi

Misafir
canım arkadaşımmm çok mutlu oldum,Allahım analı babalı büyütsün sen,eşin ve oğlun bir ömür mutlu olun işallah.kokla miniği benim için.Bazı sebeplerden arayamadım,bi toparlan arayacağım en kısa zamanda.

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Canım benim. Gözün aydın. Allah analı babalı büyümek nasip etsin. Ne kadar çok konuşmuştuk dimi bebek için. Sana o kadar çok dua ettimki birtanem eminimki sitedeki arkadaşlarımızın dualarıyla rahat bir doğum olmuştur. Duyunca gözlerim doldu.Bahtı güzel, ömrü uzun olsun inşallah.

OP
gülbin

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
tebrikler
rabbim analı babalı büyütsün canım:bebecik

çok teşekkür ederim canım.. :eek:

analı babalı sağlıklı şekilde büyüt bebeğini canım
hadi gözün aydın hayırlı evlatlardan eylesin rabbim

amin canım çok teşekkür ederim....

canım arkadaşımmm çok mutlu oldum,Allahım analı babalı büyütsün sen,eşin ve oğlun bir ömür mutlu olun işallah.kokla miniği benim için.Bazı sebeplerden arayamadım,bi toparlan arayacağım en kısa zamanda.

canım arkadaşım..bunca zahmetlerin ardından bak meleklerimiz kucağımızda..sana dediğin gibi dua ettim doğuma girmeden evvel..seni çok seviyorum:D

Canım benim. Gözün aydın. Allah analı babalı büyümek nasip etsin. Ne kadar çok konuşmuştuk dimi bebek için. Sana o kadar çok dua ettimki birtanem eminimki sitedeki arkadaşlarımızın dualarıyla rahat bir doğum olmuştur. Duyunca gözlerim doldu.Bahtı güzel, ömrü uzun olsun inşallah.

sağol ablamm..biliyorum ne çok merak edip ne çok dua ettiğinizi..gerçekten de çok zorlanmadım...şimdiden dikişlerim geçmeye başladı biile..bugün bandajlar açıldı..artık açık duruyor yaram..dualarınızla hem ben hem de meleğim sağlıklıyız allahıma şükürler olsun:)

Tebrik ederim gülbin.
Allah analı babalı büyütsün canım.

amin sağol bitanem çok teşekkür ederim...

gözün aydın canım analı babalı sağlıklı mutlu büyüsün
vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah

aminn canım çok sağol..

Tebrikler canim, Rabbim saglikli sihhatli ömürler versin hepinize.

amin sağol canım benim cümlemizin evladına inşallah..

allah analı babalı büyütsün inş.hayırlı evlat olsun anasına babsına vatanına milletine cnm tebriklerrrr

amin canım çok sağol:)

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün sağlıklı mutlu hayırlı evlat olur inşaallah:bebecik:bebecik

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
hayırlı olsun canım rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsüb inşallah...bahtını açık etsin...

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
ay canim ya cok sevindim.allah anali babali buyutsun.allah butun arkadaslarima nasip etsin bu duyquyu.

mervegecit

Aktif Üye
Tepki
55
gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Allah analı babalı büyütsünn, hayırlı bir evlat olsun inşallah :besik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar