Artık Evde Dalgalı Saç Yapabileceksiniz!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
John Frieda'nın yeni çıkarmış olduğu saç ürününden bahsetmek istiyorum. Ben John Frieda'nın birçok ürününü kullanırım, gerçekten çok memnunum. Bu ürün de Hollywood yıldızlarının saçlarının bakımında sıkça kullandıkları John Frieda Collection’ın geliştirdiği bir ürün. Bu ürünle evde saçlarınıza dalgalı şekiller verebileceksiniz.

John-Frieda-FrizzEase_Dream_Curls_b.jpg

Hollywood yıldızlarının saç bakım markası John Frieda Collection’ın geliştirdiği Frizz-Ease Dream Curls Curl Perfecter – Mükemmel Dalgalar İçin Sprey; ister düz, ister kıvırcık saçlı olun, göz alıcı buklelere sahip olabileceğinizi size hatırlatıyor.

Bu sprey ile etkileyici, pürüzsüz ve esnek buklelere kavuşacak ve havanıza hava katacaksınız! Dream Curls, Magnezyum ile zenginleştirilmiş yenilikçi teknolojisi ve alkolsüz içeriği ile yağlı, yapışkan bir his bırakmaz ve saç teline hasar vermeden esnek ve ahenkli dalgalar sağlamaya yardımcı olur.

Frizz Ease Dream Curls Curl Perfecter– Mükemmel Dalgalar İçin Sprey: 24.00 TL

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Birşey değil canımcım. Ben yarın bu ürünü almayı düşünüyorum bakalım becerebilecek miyim?:ayna:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Güzelcemcim, yağımsı bir yapısı mı var? Çünkü genelde Frizz'lerin yağımsı bir yapısı var, elektriklenmeyi ortadan kaldırdığı için.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canımcım,

Boyner varsa orada satılıyor. Ya da bazı büyük parfümerilerde de satılıyor. Oralara sor:eek:

G

guzelcem

Misafir
ben alışveriş merkezinden aldım, saçlarım elektriklenmiyor bilakis bukleli dalgalanma oldu saçlarımda, çeşitleri var arkadaşlar.:eek::eek::eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hollywood yıldızlarının saç bakım markası John Frieda Collection’ın geliştirdiği Frizz-Ease Dream Curls Curl Perfecter – Mükemmel Dalgalar İçin Sprey; ister düz, ister kıvırcık saçlı olun, göz alıcı buklelere sahip olabileceğinizi size hatırlatıyor! Bu sprey ile etkileyici, pürüzsüz ve esnek buklelere kavuşacak ve havanıza hava katacaksınız! Dream Curls, Magnezyum ile zenginleştirilmiş yenilikçi teknolojisi ve alkolsüz içeriği ile yağlı, yapışkan bir his bırakmaz ve saç teline hasar vermeden esnek ve ahenkli dalgalar sağlamaya yardımcı olur. Tek yapmanız gereken duştan sonra havluyla nemi alınmış saçlarınıza püskürtmek ve parmaklarınıza sararak ve avuç içinde sıkıştırarak belirginleştirdiğiniz buklelerinizi doğal olarak kurumaya bırakmak.

bakim-k.jpg

Frizz-Ease Dream Curls Curl Perfecter– Mükemmel Dalgalar İçin Sprey, Sizin için sadece 24.00 TL

Alıntıdır!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar