Arkadaslar yardim edin acaba gercekmi?

Tepki
30
slm arkadaslar bugun esimi mega dream diye bi site varmis ordan aradilar tatil kazandiniz diye 100 euroluk iki kisilik ilk defa boyle biseyle karsilasiyoruz internette siteleri var ama basit biseymis gibi geldi bi hassa almanyada olan arkadaslar sizlerden oneri bekliyom cunki almayada bir yermis burasi simdiden tesekkurler

balböceği

Daimi Üye
Tepki
386
bu tarz şeyler genelde tatil satmak için tasarlanmış oyunlar oluyor ama yurt dışında nasıldır bilemem

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
hayir katilmadik canim

ozaman bana pek inandırıcı gelmedı canım trde gelenlıkle böyle seyler tuzak oluyor evet ama ben aslen dogma büyüme almanya oldugu ıcın garip geldi senın olay bana belkı burda dıger arkadasların basınada gelmısdır onların yorumlarınıda bekle ıstersen

OP
S
Tepki
30
ozaman bana pek inandırıcı gelmedı canım trde gelenlıkle böyle seyler tuzak oluyor evet ama ben aslen dogma büyüme almanya oldugu ıcın garip geldi senın olay bana belkı burda dıger arkadasların basınada gelmısdır onların yorumlarınıda bekle ıstersen

tekrar aradik bi sahis ismi uzerine iki yuz euro yatirin diyor yazin anlasik olduklari otellerden istedine gidebilirsiniz 6 gun 6 gee diyor yurt disindaki vatandaslarimiz oncelikli diyor esimde pek inanmadi hemen parayi pazartesi yatirin diyor bizde vazgectik dolandirici gibi siteleride var ama

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
canım ben belçik'da yaşıyorum ama böyle bir şey duymadım hiç burda.
türkiye'de böyle şeyler dolandırıcılık olabiliyor dikkatli olmak lazım bulaşmamanız iyi olmuş bence ;)

OP
S
Tepki
30
canım ben belçik'da yaşıyorum ama böyle bir şey duymadım hiç burda.
türkiye'de böyle şeyler dolandırıcılık olabiliyor dikkatli olmak lazım bulaşmamanız iyi olmuş bence ;)
vallahi arkadaslar net siteleride var dedim gibi basit bisey bide sirketleri almanyada parayi istanbulda bi sahis ustune yatirin diyor ozellikle avrupadaki turkler seciliyo tanitim amacli dediler esim sahis uzerine para yatirin deyince vazgectik:sinir:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Bende inanmıyorum bu tarz şeylere tatil yapacak olsam kendim bulurum ona gerek var :utan:

jasme

Yeni Üye
Tepki
1
slm arkadaşım ben istanbulda yaşıyorum ve bu mega dream şirketinde küçük bi iş tecrübem oldu aslında sizi arayanlar türkiyeden arıyo ama bilsiyar üzerinden bi aramayla ya numara tam görünmüyo yada almanya numarası gözüküyo ve size şukadarını söyliyim kendi çalışamlarını bile dolandırıyolar sizi 1500 tl ile işa başlatıyolar çalışıyosunuz 10 gün sonra yok biz askari ücret demiştik diyolar,sakın sakın böyle şeylere inanmayın ben de üç kişiye bu paketten sattım işe yeni başladığım dönemde inşalah ALLAH ım beni affeder bilmeden insanların dolandırılmasına vesile oldum.....

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Buna benzer seyler oluyor, bende yüklü miktarda para kazanmisim sözde Ispanya´dan.
Ne alakaysa.
Bir kac ay sonra kuzenime ayni mektup gelmis.
Banka bilgilerini istiyorlar falan falan .....
Ben inanmiyorum yani böyle seylere.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar