Arkadaşlar Düğün Mekanı Bakıyorum Yardım Edinn!

narinden

Yeni Üye
Tepki
4
Varsa tavsiyesi olan yazsın otelde yapmayı düşünüyoruz. En son Sultan Ahmet teki Four Seasons Hotel e baktım kişi başı 85 euro içinde de baya bir hizmet var. Dj inden karşılama hostesine vs. yemekler, otelin ambiyansı şahane. Burada karar kıldım gibi ama sizede sormak istiyorum. Bu hizmet hakkında ne düşünüyorsunuz artı varsa tecrübeli arkadaşlar yön verecek sevinirim. Teşekkürlerr::) :sevindirikasli:

hazalcım34

Yeni Üye
Tepki
6
Varsa tavsiyesi olan yazsın otelde yapmayı düşünüyoruz. En son Sultan Ahmet teki Four Seasons Hotel e baktım kişi başı 85 euro içinde de baya bir hizmet var. Dj inden karşılama hostesine vs. yemekler, otelin ambiyansı şahane. Burada karar kıldım gibi ama sizede sormak istiyorum. Bu hizmet hakkında ne düşünüyorsunuz artı varsa tecrübeli arkadaşlar yön verecek sevinirim. Teşekkürlerr::) :sevindirikasli:
sarıyer taraflarında da güzel yerler ama. ama senin baktığın yeri gördüm orasıda süper fiyatıda uygun yakalamışsınız bence. mutluluklar şimdiden iyi bilirim o süreçleri

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Aramıza hoşgeldiniz öncelikle :hhhhhh:
İstanbulda yaşıyorsunuz sanırım..
İnternetten söylediginiz oteli incelemem lazım :)
Eger fiyatıda sizin için uygunsa ve içinize siniyorsa bence kafa karıştırmayın derim..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Eger fiyatıda sizin için uygunsa ve içinize siniyorsa bence kafa karıştırmayın derim..

OP
narinden

narinden

Yeni Üye
Tepki
4
teşekkür ederim:) içime sindi açıkcası da buradaki arkadaşlarında fikrini alayım dedim:) siz bakma şansı bulabildiniz mi:)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
teşekkür ederim:) içime sindi açıkcası da buradaki arkadaşlarında fikrini alayım dedim:) siz bakma şansı bulabildiniz mi:)

Baktım canım mekan şahane ama ben dügün salonları hakkında pek bilgim yok kişi başı 333tl mi mal oluyor hemen hemen öyle bişi sankim :durbun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Bende gelecem ozaman o dügüne bacımda gelsin nk'mmmm koş gı dügüne gidiyos :gulsemmi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar