Arkadaslar cok kötüyüm

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
arkadaslar cok kotuyum,cok kotu bir olay oldu,gorumcemin kocasi bir trafik kazasi yapdi ve hayatini kayb etdi.1yasinda oglu daha minicik17gunluk kizi yetim kaldi.sokdayim.cok fenayim.geceler uyuyamiyorumcocuguma bile bakamiyorum.gorumcem hemde teyzemin kizi.ellerim titriyor,yazamiyorum bile.ben en iyysi doktora gidim.

kiraz

Aktif Üye
Tepki
175
Allah biz aciz kullarını böyle zorluklarla sınıyor. Yaşanan acı çok büyük elbette,met anetli ol demeside dışarıdan çok kolay ama isyan etmeden dik durabilirse, fani dünyadaki bu büyük sınavını geçmiş olacaktır biiznillah.

Rahmetli, Hakk'a yürümüştür. Rabbim rahmeti ile muamele etsin. Geride kalanlara sabır ve sukunet versin.

Konuyu okuyan arkadaşlar Allah rızası için bir Fatiha-ı Şerif okuyup rahmetlinin ruhuna bağışlasın lütfen.

C

ceylanım

Misafir
Başınız sağ olsun canım ya rabbim sabır versin ay bide çoukları var nekadar üzücü allah rahmet eylesin

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim basiniz sagolusn cok üzüldüm:mendil:
birde esine kaybedeni düsün canim sen o kadar düsünürken o neler yasiyordur kimbilir allah kimsenin basina vermesin cok üzücü:sim3:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Allah sabır versin canım yakınlarına dayanacak güç kuvvet versin kolay değil RABBİM yardımcıları olsun

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
başınız sağolsun canım rabbim eşine dayanma gücü versin..çocuklarına çok üzüldümm..

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
başınız saolsun canım ,çok zor bir durum bu, Rabbim size dayanma gücü versin ,sen ****netli ve güçlü olmaya çalış ki görümcene destek olup çocuklarınla ilgilenebilmen için ,allah rahmet etsin ,15 gün önce benim de eşimin erkek kardeşi vefat etti durumunu tahmin edebiliyorum canım benim :(

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Başınız sağolsun, Rabbim sabırlar versin tüm aileye.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar