Arkadaşlar acıl yardım edın lütfen

Tepki
45
yenı bı ılışkıye başlamıstım en basta cıddı oldugunu soyledı evlılık düşündüğünü. kısa zamanda kaynaşmaya başladık sevdık bırbırımızı msjlar konusmalar hıc durmuyodu 2 aya yaklaştık ama bırden değişmeye başladı aramaz oldu ben 5 msj atıyosam bırıne cvp verıyodu sevıyomusun dıye sordugumda cok sevıyorum dıyordu sıkıntısı varmıs bekledım anlatmasını dun gece anlattı eskı kız arkadası rahatsız edıyomus komsusu oluyor şizofren hastasıymıs rahat bırakmayacak benı dedı anca senı görmesı lazım dedı aramız cok uzak gıtmeme aılem ızın vermez aramızda cıddı bısey olmadıkca. böyle olması gereklı o kızdan kurtulamam senı sevıyorum ama bu onun ıcın küçük bişey hayatta tek sevdığımdın dedı ve ayrıldık ne dedıysem ne cözüm yolu aradıysam olmaz bırakmaz dedı ve bıtırdı hakkımı helal etmedıgımı soyledım kızdı sonra ben kötü ayrılmayalım bana gelmenı beklıcem dedım kırgın oldugumu belırttım oda tamam ben sana kızamam buna hakkım yok dedı:( ne yapmam gerekıyo arkadaslar kısa bı süre oldu evet ama her dkkamız dolu dolu gectı cok baglandım ona ve kaybetmek ıstemıyorum dönermi arkadaslar bana tekrar lütfen yardım edın. ayrılmayı istemeyen bırıydı ayrılsakta barısmak ısterdı dayanamazdık ayrı kalmaya ama bu sefer dönmeyecek gibine yaparsam döner

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ydun gece anlattı eskı kız arkadası rahatsız edıyomus komsusu oluyor şizofren hastasıymıs rahat bırakmayacak benı dedı anca senı görmesı lazım dedı

Şizofren hastası birinin krizini yok etmek için bu yöntemin uygulandığını da yeni duyuyorum , doktorlar duysa eski erkek arkadaşını fahri doktor ilan ederler ..

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Dönerse senindir, dönmezse hiç senin olmamıştır.

Bunu bir erkek olarak söylüyorum. Kadın içinde bu durum böyledir, erkek içinde böyledir. Bugün bazı fedakarlıklarla geri dönmesini sağlasanız bile sonrasında sizinle kalması için daha büyük fedakarlıklar yapmanız gerekecektir.

Bize kalsa kulağından tutup getiririz. :)

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

Bunu bir erkek olarak söylüyorum. Kadın içinde bu durum böyledir, erkek içinde böyledir. Bugün bazı fedakarlıklarla geri dönmesini sağlasanız bile sonrasında sizinle kalması için daha büyük fedakarlıklar yapmanız gerekecektir.

Pro üyelik alan kullanıcılara ileride bu hizmeti vericez zaten değil mi admin bey , eski sevgiliyi kulağından tutup ellerinde çiçeklerle kapınıza geri getiricez :gul:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hiç görüşmemişsiniz. Nasıl bu kadar 2 ayda bağlanabildiniz sasırdım acıkcasi :panter:
Bence baska sebebler olabilir,bahane ediyor gibi geldi :tskler:
Sen sen ol kimsenin pesinden kosma ooo daha kimler gelir geçer.
Kendimden tecrubem var merak etme tescillidir :eek:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yav hic görüsmemislerki sadiyem uzaklarmis ne resmi gösderecek photoshopla anca öle olabilir ama :tskler:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987

Saglik sorunum var hic gülücek bir zamanda degildim inanin kahkahalarla güldüm:gul:

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
anca senı görmesı lazım dedı

Kusura bakmayında bu işte bir bit yeniği olduğu açık seçik belli

Bu bir tuzak olabilir veya ne bileyim niyeti kötü olabilir ve hatta kızarkadaşı falan değilde kendisi şizofren olabilir
amann sakın gideyim deme
artı bu olayı burda değilde sana en yakın birine ne bileyim mesela annene anlat fikrini al
lütfen sakın gitme
görsel veya yazılı basında neler duyuyor ve izliyoruz ...

İlla gideceğim diyorsan yanına bir yakınımı alıp geleceğim dersin bakalım o zaman ne cevap verecek
olur derse mutlaka biriyle birlikte git

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bence de bu iste bir is var sizofrenik bir sorunu varsa bu kizin doktoru da vardir seni oraya cagircagina eski sevgilisinin doktoruna basvursun :tskler:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
" Seni gördüğü zaman ancak vazgeçermiş erkek arkadaşından " bu bana tuhaf geldi ya :acep: Acaba seni bişekilde oraya götürmek için söylediği bişey olabilirmi bu?Ne bileyim bu içime sinmedi benim :acep: Vazgeçecek olan seni görmedende senin varlığından haberdar olarak vazgeçer bence.Bu yüzden ayrılmanız gerçekten ilginç olmuş.

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
bana çok garip geldi ilişkinin bitme nedeni.yani eski sevgilisi vazgeçmedi diyelim bu engel mi birlikteliğinize.önemli olan çocuğun ne düşündüğü değil mi.benim de hiç içime sinmedi sanki bişeyler planlıyor da mazeret üretmiş gibi :ne:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Şizofren hastasının sabit bir yaşamı yoktur.
50 yıllık karısını kocasını unutanlar var benim ninem dedemi unuttu..
Kaldı ki başkasını unutmasın..Ağır konusup seni üzmek istemem ama sevgilin pek yaratıcıymış bu yalanı nasıl uydurmuş anlamadım..
Canım hiç huzurunu bozma hayatına devam et..
Bu çocuktan adam olmaz

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
canım kesinlikle uzak durmanı tavsiye ederim.

bu tarz olayları okuyoruz, izliyoruz. Önce genç kızları kendilerine aşık edip sonra da böyle saçma sapan şeylerle kandırıyorlar.

Kızların kalbinin en hassas noktası duygusallığımızı kullanıyorlar.

2 ay birşey değil. Bir insanı tanımak için çok yetersiz.

Sakın kapılma bu yalanlara. lütfen...

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Tamamen yalan bence seni kandırmış sakin guvenme ararsada cevap verme tehlikeli bi çocuk arkadaşın bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar