Arkadaşımın bir derdi var

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
selam kızlar dün bir arkadaşımla görüştüm eşinin internetin geçmiş bölümü olurya orda sözlüğe girip türkçe bazı cümlelerin ingilizcesini araştırdığını görmüş ve bu cümleler hiçte hoş değilmiş eşine bağırmış kızmış tam bir cevap alamamış asıl sorunda eşinin internet vukuatlarının arada böyle olması ve onu bir şekilde yakalaması bende ne diyeceğimi şaşırdım arkadaşıma çok üzüldüm acaba ne yapmalı bu huyundan vazgeçirebilirmi yoksa çoğu erkeğin yaptığı bişeymi merak ettim sizlere sormak istedim özelliklede eski evlilere:kahve:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
tabiki iyi bisey degil,bi kadinin esinin boyle yerlere bakmasi,ama eger adamin icinde varsada sen ne yaparsan yap,gene yapar gene yapar,,,

S

Saffarri

Misafir
boyle biseye sahit olmadim insaallahta olmam. ama galiba yabanci birine yazmak icin tercume etmis . oyle mi acaba? Allah akil fikir versin. Arkadasina da sabirlar

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
boyle biseye sahit olmadim insaallahta olmam. ama galiba yabanci birine yazmak icin tercume etmis . oyle mi acaba? Allah akil fikir versin. Arkadasina da sabirlar

büyük ihtimal öyle canım oda ondan şüphelenmiş insan ingilizceye niye çevirir hoş olmayan cümleleri bende akıl fikir versin diyorum sağol canım

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
tabiki iyi bisey degil,bi kadinin esinin boyle yerlere bakmasi,ama eger adamin icinde varsada sen ne yaparsan yap,gene yapar gene yapar,,,

sanırım adam bu alışkanlığından kurtulamıyo senede 1yakalanıyo benim bildiğim boşanda diyemiyorum bana düşmez 2 tane çocuğu var çünkü

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
böyle bişeyle ortada 2 çocuk varken boşanılmaz...çocuk olmasaydı boşasın derdim ilk vukuatı olmadığı için...ama adamın burnunu sürtmesi şart sanki...adam nasılsa beni affediyo die düşünüyo da ondan yapıyo olabilir...baksana geçmişi silme gereği bile duymadığına göre....bu durumda bi daha yakalarsam kötü olur filan die tehdit etsin ne bileyim zor ya:sim3:

S

Saffarri

Misafir
büyük ihtimal öyle canım oda ondan şüphelenmiş insan ingilizceye niye çevirir hoş olmayan cümleleri bende akıl fikir versin diyorum sağol canım

cok uzuldum gercekten((( bir kadinin gururunu cok fena kiran bir davranis. Ins en azindan sanalda kalir gercekte uygulamaz-kizgin Ah su erkekler elindekinin kiymetini bilmezler hep disarda gozleri.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bence arkadaşın üstüne düşmesin arkası gelecek birşey değil.İki çocuk var diyorsun çocuklarıyla ilgisi nasıl ona baksın ve babaını çocuklarla ilgisinin çok ve iyi olmasına çabalasın çünkü çocuklar büyüyor ve bazı şeyler kaçırılmış oluyor:kahve::kahve:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
böyle bişeyle ortada 2 çocuk varken boşanılmaz...çocuk olmasaydı boşasın derdim ilk vukuatı olmadığı için...ama adamın burnunu sürtmesi şart sanki...adam nasılsa beni affediyo die düşünüyo da ondan yapıyo olabilir...baksana geçmişi silme gereği bile duymadığına göre....bu durumda bi daha yakalarsam kötü olur filan die tehdit etsin ne bileyim zor ya:sim3:

sağol canım haklısın burnunu sürtmesi ii olacak işe yararmı bilmem de
heralde onları silmeyi unutmuş arkadaşımda uyanıktır biraz

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Bence arkadaşın üstüne düşmesin arkası gelecek birşey değil.İki çocuk var diyorsun çocuklarıyla ilgisi nasıl ona baksın ve babaını çocuklarla ilgisinin çok ve iyi olmasına çabalasın çünkü çocuklar büyüyor ve bazı şeyler kaçırılmış oluyor:kahve::kahve:

zaten arkadaşımında tahammül edemediği kafasına takılanda o
evlilkleri çok ii birbirlerini çok seviyolar adam çok ii bir baba
niye böyle yapıyor sanalda onu anlayamıyo yoksa evine erken gelir vs......

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Meraktır merak geçer arkadaşın tasalanmasın.Çikolata ne yapayım eski evliler yazsın demişsin bende yazdım.Rabbim hepinizin yuvasına huzur ve mutluluk versin:kahve:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sağol canım haklısın burnunu sürtmesi ii olacak işe yararmı bilmem de
heralde onları silmeyi unutmuş arkadaşımda uyanıktır biraz

işte silmeyi unuttuysa adama saf derim ben:kptmya::kptmya: ben bile gir5diğim bi bu site var eşim giripte görmesin die hep geçmişi silerim..kötü bişey olduğundan değil bana özel olduğundan:kptmya:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
zaten arkadaşımında tahammül edemediği kafasına takılanda o
evlilkleri çok ii birbirlerini çok seviyolar adam çok ii bir baba
niye böyle yapıyor sanalda onu anlayamıyo yoksa evine erken gelir vs......

araları normalde çok iyiyse belki adam çevresinden etkileniyordur...çevresinde netten kızlarla takılıp ballandıra ballandıra anlatan arkadaşları varsa o da ben de deneyeyim diyordur...eşini seviyosa iyi bi babaysa o zaman daha da çabuk burnu sürtülür

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
yapacak hiç birşey yok
adamın kişiliği bozuk
bu yaştan sonrada kimse düzeltemez

bence tek vakasıda bu değildir
kimbilir kadının bilmediği daha neler yapıyordur
bütün bunları düşünüp kararını arkadaşının kendisi vermeli

Tepki
72
cok zor bir durum. cok üzüldüm insallah düzelir ve esinin degerini anlar.
Allah dogru yoldan cikarmasin eslerimizi of :( bu bizimde basimiza gelebilir.:mendil:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Meraktır merak geçer arkadaşın tasalanmasın.Çikolata ne yapayım eski evliler yazsın demişsin bende yazdım.Rabbim hepinizin yuvasına huzur ve mutluluk versin:kahve:

sağol ayser abla yaz tabi eski evliler özellikle yazsın dedim çünkü nede olsa tecrübe ister erkeklerle uğraşmak 2yıl evli biriyle 10 yıl evli bir olurmu hiç

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar