Arkadaşım yokk

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
hiç arkadaşım yok galiba çok seçiciyim kimseye güvenemiyorum yanında saçmalayabilecğim beni eleştirmeyecek dostlar istiyorumm kızlarrr :( :uzgun:

Merhaba,hoşgeldiniz.
Ne yapacaksın arkadaşı boşver hiç değilse dedikodunu yapan veya açığın olduğu zamanlarda yüzüne vuranın yok boşversene hayatına bak benim o yüzden hiç kız arkadaşım yok. Erkekler daha iyi

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
sende çok seçicimişsin canım ya eleştirmeyen insanmı var bak ben bu halini eleştirdim bile :)
hayat böyle insanlar böyle nerden bulacan dört dörtlük insanı :)

bende arkadaş konusunda ince eleyip sık dokurum arada muhabbetim olur ama samimiyetliğim olmaz kafam yatmıyorsa sende öyle yap :eek:

bitter seni seviyorum kız :ask:
doğru ne ayapacak arkadaşı :eller:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
sende çok seçicimişsin canım ya eleştirmeyen insanmı var bak ben bu halini eleştirdim bile :)
hayat böyle insanlar böyle nerden bulacan dört dörtlük insanı :)

bende arkadaş konusunda ince eleyip sık dokurum arada muhabbetim olur ama samimiyetliğim olmaz kafam yatmıyorsa sende öyle yap :eek:

bitter seni seviyorum kız :ask:
doğru ne ayapacak arkadaşı :eller:

:D Arkadaş seni 5 vakit sinemaya,yemeğe,sahilde el ele gezmeye götürebilirmi ?
Hayır. Ama bir erkek buna sahib :gulegule:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Insanin bence samimi arkadasi bir yada iki tanedir.
Aslinda benimde öyle her derdigimi anlattigim arkadasim yok.
Zaten ben herseyi anlatmayi sevmiyorum.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bu konuda seçici davranman bence güzel.Herkez dost olamaz bu niteliği taşıyamaz.Ablan,akraban hiç mi kimse yok güvendiğin :acep: Şöyle dertlerini doyasıya anlatıp rahatladığın.Mesela benim sevdiğim arkadaş ve dostlarım çevremde mevcut ama hiçbiri ablamın yerini tutmuyor ...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Seçici ve zor insanların arkadaşı da dostu da az oluyor ki şu zamanda hepimiz bazı sebeplerle seçici kendimizce zor insanlarız.
Çevrenizde gördüğünüz kadın gruplarının kaçı acaba birbirlerine derdini açık yüreklilikle anlatıyordur ?
Yüzüne gülüp arkandan dedikodu fırsatını kollayacaksa boşver yalnız takıl daha çok eğlenirsin .
Erkek dayanışmasını örnek alsak aslında herşey daha kolay olucak ama fıtratımızda yok :dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar