Arena

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.536
ugurdundar.jpg

Tarih: 2010-09-27 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Tartışma

Arena
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, GÜNDEME DAİR ÇARPICI AÇIKLAMALARIYLA İLK KEZ “Arena”DA…

Usta gazeteci Uğur Dündar ile soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündemin sıcak gelişmelerini ilk kez ‘Arena’da yorumluyor…

Arena, 27 Eylül Pazartesi akşamı Star TV’de ekrana geliyor.
Sakın kaçırmayın!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-10-04 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

ugurdundar.jpg

EFSANE POLİS ŞEFİ, İÇİŞLERİ ESKİ BAKANI SADETTİN TANTAN’DAN, ÇARPICI AÇIKLAMALAR “Arena”DA…

Usta gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, İçişleri Eski Bakanı Yurt Partisi Genel Başkanı Saadettin Tantan son günlere damgasını vuran olayları ‘Arena’da değerlendiriyor…
‘Arena’ 4 Ekim Pazartesi akşamı Star’da ekrana geliyor…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-10-11 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

ugurdundar.jpg

Arena

Türban ve pozitif muhalefet tartışmalarının odağındaki Cumhuriyet Halk Partisi’nde neler yaşanıyor? CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’den çarpıcı açıklamalar ‘Arena’da…
Usta gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin son günlere damgasını vuran olayları ‘Arena’da değerlendiriyor.
‘Arena’ 11 Ekim Pazartesi akşamı Star’da ekrana geliyor.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-10-18 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

attachment.php

Arena
‘DEMOKRATİK ÖZERKLİK’ Mİ ‘DEMOKRATİK ÖZGÜRLÜK’ MÜ?
CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ, EMEKLİ BÜYÜKELÇİ ŞÜKRÜ ELEKDAĞ AÇILIM VE TERÖRLE MÜCADELENİN ŞİFRELERİNİ ‘Arena’DA AÇIKLIYOR…
Usta gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili, Emekli Büyükelçi Şükrü Eledağ son günlere damgasını vuran kritik konuları ‘Arena’da değerlendiriyor.
‘Arena’ 18 Ekim Pazartesi akşamı Star’da ekrana geliyor…’Arena’yı sakın kaçırmayın!

Ekli dosyalar

• ImageView.jpg
    ImageView.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 33

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-10-25 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

attachment.php

Arena
USTA YAZAR TURGUT ÖZAKMAN ‘CUMHURİYET’İN MUCİZEVÎ ÖYKÜSÜNÜ İLK KEZ ‘Arena’DA ANLATIYOR…
Devrimler nasıl gerçekleşti?
İsyanlar nasıl bastırıldı?
Yeni Anayasa nasıl hayata geçirildi?
Cumhuriyet nasıl kuruldu?
Cumhuriyetin uygarlık yarışında neler yaşandı?
Usta gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, yeni kitabı ‘Cumhuriyet Türk Mucizesi’nin usta yazarı Turgut Özakman, uygarlık savaşına damgasını vuran kritik konuları ‘Arena’da açıklıyor!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-11-08 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

ImageView.ashx

Arena

CHP’NİN ESKİ GENEL BAŞKANI ANTALYA MİLLETVEKİLİ DENİZ BAYKAL, PARTİDE YAŞANAN YÖNETİM KRİZİNİ ‘Arena’DA DEĞERLENDİRİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisinde neler yaşanıyor? Usta Gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, CHP’nin eski lideri Deniz Baykal, partisi ve gündeme ilişkin tüm konuları ‘Arena’da değerlendiriyor.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arena

Tarih: 2010-11-22 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

ImageView.ashx

Arena
FÜZE KALKANI İÇİN ‘EVET’ Mİ, ‘HAYIR’ MI? CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ, EMEKLİ BÜYÜKELÇİ ŞÜKRÜ ELEKDAĞ, KRİTİK KONU ‘FÜZE KALKANI PROJESİNİN’ ŞİFRELERİNİ İLK KEZ ‘Arena’DA AÇIKLIYOR…

‘Füze Kalkanı Projesi’nde gelinen son durum nedir? Usta Gazeteci Uğur Dündar ve Soruşturmacı Gazeteci Konuğu Nedim Şener soruyor, deneyimli Diplomat Şükrü Elekdağ, Nato Zirvesini ve Füze Kalkanı sisteminin Türkiye’ye yerleştirilmesine ilişkin kritik konuyu ‘Arena’da değerlendiriyor…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.536
38530_arena.jpg
Arena

Tarih: 2010-12-06 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

DIŞİŞLERİ ESKİ BAKANI, AKP DÜZCE MİLLETVEKİLİ YAŞAR YAKIŞ İLE CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ, EMEKLİ DİPLOMAT ŞÜKRÜ ELEKDAĞ, WIKILEAKS BELGELERİN AÇIĞA ÇIKARDIĞI GERÇEKLERİ ‘Arena’DA TARTIŞIYOR…

İktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi, Wikileaks belgelerine hangi perspektiften bakıyor?

Ana muhalefet Cumhuriyet Halk Partisi, Wikileaks belgelerinde yer alan bilgileri nasıl değerlendiriyor?

Usta gazeteci Uğur Dündar ve gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, milletvekilleri Şükrü Elekdağ ile Yaşar Yakış, muhalefet ve iktidarı birbirine düşüren Wikileaks belgelerini ‘Arena’da değerlendiriyor…

‘Arena’ 6 Aralık Pazartesi akşamı Star TV’de ekrana geliyor.
Arena’yı sakın kaçırmayın!

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.536
39946_arena.jpg

Tarih: 2011-01-31 TV : STAR TV Saat: 00:30Tür:Haber Programı

Arena
Bir okul ve dört usta öğretmen! Geleceğin televizyon ustalarını yetiştirmek üzere bir araya gelen duayen öğretmenler çarpıcı açıklamaları ve müthiş sohbetleriyle ilk kez ‘Arena’da…

Biri usta gazeteci, diğeri tiyatro ve sinemanın duayeni… Uğur Dündar ve Müjdat Gezen, Vefa Lisesi’nde başlayan yarım asırlık dostluklarını en üst noktaya taşıyarak bir televizyon okulu kurdular… UM - Televizyon Okulu… Dündar ve Gezen, yanlarına Hürriyet Gazetesi’nin en çok okunan başarılı yazarı Yılmaz Özdil ve usta komedyen Levent Kırca’yı da alarak, televizyon dünyasında geleceğin ustalarını yetiştirmek üzere bir araya geldi… UM-Televizyonu eğitimci kadrosunda soruşturmacı gazeteci Nedim Şener’in de yer aldığı duayen isimler, öğretmenlik yapmaya acaba nasıl karar verdi? Son günlerde üniversite öğrencileri, eylemleri ve talepleriyle gündemde sıkça yer almaya başladı. Konuşmak, tavır koymak, eylemde bulunmak isteyen öğrenciler hakkında acaba çiçeği burnunda ‘eğitimci’ ustalar ne düşünüyor?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar