Araştırma sonucu şaşırttı! Eşler tek gecelik ilişkiye kızmıyor!

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Araştırma sonucu şaşırttı! Eşler tek gecelik ilişkiye kızmıyor!
İngiltere'de 3 bin evli çift üzerinde yapılan araştımada evliliğin cinsel hayatı kötü etkilediği ortaya çıktı

i.php

İngiltere'de 3 bin evli çift üzerinde yapılan araştımada evliliğin cinsel hayatı kötü etkilediği ortaya çıktı

Evliliklerin başında haftada 4 kere beraber olduklarını söyleyen çiftler, 3 yıl sonra haftada 1 kere seviştiklerini belirtti.

Araştırmada çıkan diğer ilginç sonuç ise çiftlerden birçoğu tek gecelik ilişki olanağı bulursa bunu değerlendiriyor. Eşleri de başka birisiyle tek gecelik ilişki yaşarsa da bunu anlayışla karşılayacaklarını söylüyor.

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
tövbe tövbe ya bu nasıl mide ya mırdar herifler ne olacak nasıl tahammul edrler işin kötü tarafı ülkemizdede böyle mırdarlık başladı YARABBİ çoluğumuzu cocuğumuzu koru yarabbi doğru yoldan ayırma böyle namussuz kötü insanlarla karşılaştırma YARABBİ...

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ya geçen tvdegörmüş ablam kanal 7 deki mustafa karakaşkarataşmı neyse artık bi kadın aramış soru sormak içim kadın diyomuşki kocam beni ablamla aldattı ve ben onu affettim diye hoca bi sinirlenmiş bu ne hayasızlık diye hadi beni program sonrası arasa utana sıkıla anlatsa meçbur kaldm dese anlıycam açık aşikar anlatıyo demek istediğim şimdi bizim insanlarımızda artık dışardakiler gibi olmuş hoca çok kızmış teli kapattırmiş

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ya geçen tvdegörmüş ablam kanal 7 deki mustafa karakaşkarataşmı neyse artık bi kadın aramış soru sormak içim kadın diyomuşki kocam beni ablamla aldattı ve ben onu affettim diye hoca bi sinirlenmiş bu ne hayasızlık diye hadi beni program sonrası arasa utana sıkıla anlatsa meçbur kaldm dese anlıycam açık aşikar anlatıyo demek istediğim şimdi bizim insanlarımızda artık dışardakiler gibi olmuş hoca çok kızmış teli kapattırmiş

:sok:sok:sok:sok:sok:sok arsızlığı iyice eline almış bi de ablasıyla da görüşüyodur o zaman hala:ates:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar