Apple cihazi kullananlar dikkat

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Apple cihazi kullananlar dikkat

attachment.php

GGreg ve Sharon Kitchen çifti Apple'ın uygulama mağazasından indirdikleri ücretsiz oyunda oğulları 5 yaşındaki Danny'nin yaptığı harcamayı görünce neye uğradıklarını şaşırdı.

Sharon Kitchen, iPad'e ücretsiz olarak indirdiği ve girişte şifresiyle onayladığı oyunda oğlunun yaptığı 4 bin 600 liralık harcamayı kredi kartı şirketinin uyarısıyla fark etti.

Ücretsiz oyunda ekstra silahlar ve anahtar almak için ödenen ücret, Apple tarafından aileye iade edilecek.

Alintidir.

Ekli dosyalar

• apple_cihazi_olanlar_dikkat_1.jpg
    apple_cihazi_olanlar_dikkat_1.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 40
OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Oyun oynamak degilde genelde ücretsiz oyunlarda oluyor ya parayla satin alman gerekiyor bazi seyleri.
Onlara dikkat etmek lazim.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben hem telefonda hemde ıpadde kapattım uygulama içi satın alınan şeyleri. Ücretsiz indirdiğiniz oyunların içinde de ücretli satın alabildiğiniz seyler oluyor çünkü. Bizimkininde elinden düşmüyor telefonlar ve ipad. Ondan kapatmak en sağlıklısı herhalde :ne:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
bizim ufaklıklar daha büyümedi ama ben sevdiğim oyunları yada başka uygulamalar vs ücresizlerden indiriyorum inşallah bişey olmaz :acep:

olursada yandım desenize :ayk:

burdan yardım toplarım artık ne yapayım :cokkomik:

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
bizim ufaklıklar daha büyümedi ama ben sevdiğim oyunları yada başka uygulamalar vs ücresizlerden indiriyorum inşallah bişey olmaz :acep:

olursada yandım desenize :ayk:

burdan yardım toplarım artık ne yapayım :cokkomik:

Şuanlık bende sorun yok kuzum.:kptmya:
Ücretsiz yazanlarda da oluyormuş,en iyisi olanlarla idare etmek.:cokkomik:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende ücretsiz indiriyorum çok nadir paralı indirdiğim şeyler. Mesela örnek vereyim Hayday oynuyorum ben. Onun içinde Elmas yada altın almak istersen ayrıca ücret oduyorsunuz ya onu kapadım mesela ben. Onun gibi yani demek istediğim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar