AÖF öğrencilerine müjde

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
424832328728.jpg

AÖF öğrencilerine müjde

YÖK Gökhan Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamayla duyurdu.

Yükseköğretim Kurulu Başkanı (YÖK) Gökhan Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamayla tek dersi kalmış mezun Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine bütünleme sınavı yapılacağı müjdesini verdi.

Çetinsaya, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

Sabah

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
iyi ama bazı arkadaşların güz dönemindende dersi kalmış :ne: keşke güz ve bahar dönemi olarak iki dersten yapılsaydı :gitme: ben 4e geçtim çok şükür dersim yok mezun olmayı nasip eder Allahım inşallah -ciko

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
güz döneminin bütleri güz döneminin arkasında yapılmıyor mu zaten?

bu sene hiç büt olmadı kredili sistemde bütü kaldırdılar.. Geçen sene olmuştu ama bu sene tek ders sınavı yapıyolar.. Bazı arkadaşlarımızın mezun olabilmesi için hem güz hem bahar döneminden dersi var tek ders sınavı onlara yetmiyor..

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
yok canım imza kampanyasından tut yürüyüşlere kadar protesto edildi ama tek ders sınavı getirdiler sadece.. Geri adım yok rektör çalışıp geçsinler demiş zaten :ne:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar