Annenin evladına mektubu..

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
CENNET GÜLÜM'E MEKTUP

Selamün Aleyküm küçük Meleğim...............................
Bugün dördüncü yılı bitiriyoruz,Bitanem ! hasret kokan,özlem kokan her anı bir asır gibi geçen dört koca sene dile kolay güzel yavrum onu bir yaradan bir ben bilebilirim
bu yüreğin acı'dan ve çaresizlikten kıvrandığını aklımı kaybetmemk için nasıl çabaladığımı,kendimi oyalamanın ne zor olduğunu ancak ben anlarım ben bilirim.
Uykusuz geçen gecelerimi,gözümden akan gözyaşlarını kim anlayabilir ki yinede şükür diyorum bebeğim çok şükür ki çok güzel bir yerdesin,cennetin en güzel yerinde
güllerin içinde ,güzelliklrin içindesin sen meleklere emanetsin küçüğüm.Yüce Rabbim güç ver sabır ver ki yavrumun yanına günahkar gitmeyeyim ,bu dayanılmaz acıya,hasrete
ayakta durmam lazım,anne olmak öyle kolay değil,yavrunu dünyaya getirmekle anne olunmuyor.Ben ikiniz için neler çektim,nelere göğüs gerdim biliyosun kuzucum senden kalan acıyada
dayanmak zorundayım.Ben senden bana kalan acı'yı bile sevmesini öğrendim.Önceleri çok ölmek istedim ,sana kavuşmayı bu hasretin bitmesini istedim.Bazen öyle zor dayanıyorumki
sensizliğe sanki yüreğimi yerinde koparıyorlar,sanki milyonlarca tırnak var yırtıyor,kanatıyor yüreğimi bittiğimi hissediyorum,öyle yorgunum ki nefes almak bile ağır geliyor.Bu zamanlarda sadece
Yüce ALLAH ıma sığındım bitanem çünkü biliyorumki sadece Yaradanım yardımcı olabilir bana ona olan sevgim,inancım öyle büyük ki bu beni dimdik ayakta tuttu.Ben anneyim dedim hemde yavrularına
çok düşkün bir anneyim ne abini ne de seni meleğim üzmeye hakkım yok.Ben ikinizide çok seviyorum gül dudaklım attığım her adım,aldığım her nefes,kalbimin her atışında ikiniz varsınız.
Yüreğimin acısı yüzüme vurdu,hayattan tat almayan, durgun,sessiz gülünce kendinden utanan biri oldum.ALLAH'ım en büyük imtihan bu sanırım,canından bir parçanın hasretine,yokluğuna dayanmak
inşallah bu imtihanı başarıyla geçebilirz.Güzel gözlüm seni çok seviyorum,seni çok çok çok özledim.Yattığın yerler nurlarla dolsun bitanem.Güzel huriler yoldaşın olsun.Nur yüzün hep gülsün,
hep mutlu ol canım oğlum ,adına yakışan onurlu, gururlu, mert oğlum ben senden razıyım memnunum yaradanımda razı olsun.Bal gözlerinden,gül dudaklarından,kar beyazı ellerinden öpüp kokluyorum,
sana kavuşacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum................

SENSİZ KALDIM
Seninle yaşamanın tadını özledim
Sensiz kalmayı kaldıramadı yüreğim
Özlüyorum seni,içimdeki özlemin büyüdükçe dayanamıyorum
Kavuşacağımız anı bekleyerek geçiyor ömrüm
Hiç birşey zevk vermiyor sen yanımda yoksan

Sabah gözlerimi yorgun açıyorum
Dinlenmiyor bu zavallı bedenim
Bugünde diğer geceler gibi sessiz ve sensiz
Nihayet ömrümden bir günü daha bitirdim............
fd89693c7ebad202408d3795af93f881_1267566357.jpg

A

ALINTIDIR..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar