Annem hastalandi

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Arkadaslar moralim cok bozuk ne zamandan beridir annem kalbim normal calismiyo benim diyodu.3 gun once gece rahatsizlandi.Kalbinde ritim bozuklugu var dediler.Dun bi tane cihaz takmislardi bugun cikattirdik,olcum sonuclarina bakinca doktor; Sinus Sendromu var dedi.Yani normalde dakikada 60 _ 80 atmasi gereken kalp ritimi bozulunca 207 cikmis tek yuksekte degil sabah uyurkende 40 a kadar dusmus aniden,Nerdeyse durma seviyesine gelecekmisti.Ayaktayken cok yuksek uykudayken cok dusuk oluyormus.

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Doktor bu yuzden en dusuk dozdan ilac verdi.Ilacin dozunu yuksek verirsem dahada dusurup yatakta kalirsin demis.2 ay ilac tedavisi fayda etmezse kalbine pil takicaklar.Cok uzgunum.Ne olur dualarinizda annemide katin.Allah dermansiz dert vermesin Yarabbim kimseye.Bugun ona belli etmemeye calistim ama bir gun sabah uykudan uyanamadigini dusundukce daraldim iyice.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaslar moralim cok bozuk ne zamandan beridir annem kalbim normal calismiyo benim diyodu.3 gun once gece rahatsizlandi.Kalbinde ritim bozuklugu var dediler.Dun bi tane cihaz takmislardi bugun cikattirdik,olcum sonuclarina bakinca doktor; Sinus Sendromu var dedi.Yani normalde dakikada 60 _ 80 atmasi gereken kalp ritimi bozulunca 207 cikmis tek yuksekte degil sabah uyurkende 40 a kadar dusmus aniden,Nerdeyse durma seviyesine gelecekmisti.Ayaktayken cok yuksek uykudayken cok dusuk oluyormus.
Çok üzüldüm canım:uzgun:
Rabbim sağlık versin şifa versin inşallah..
En kısa zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah.
Anne söz konusu olunca,insan kötü oluyor ancak güçlü olmak zorundasın.Anneciğine güç vermelisin birtanem.Bu zor belki ama evladı olarak sabırlı ve güçlü olmak ve güç vermek için bu böyle birtanem.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canım Rabbim yar ve yardımcınız olsun acil şifalar versin annene
Aklına kötü seyler getirme lütfen Allah'ın izniyle iyileşir inşallah anneciğin ilaçlar fayda edecektir inşallah canım benim

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canım Rabbim yar ve yardımcınız olsun acil şifalar versin annene
Aklına kötü seyler getirme lütfen Allah'ın izniyle iyileşir inşallah anneciğin ilaçlar fayda edecektir inşallah canım benim

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
eminecim geçmiş olsun canım ,inşallah en kısa zamanda düzelecek anneciğin ama sen de moralini yüksek tut çünkü anneler evlatlarının hislerini anlar ve üzülür,o yüzden sen iyi ol ki annen de çabuk toparlasın kendini...birkaç yıl önce panik atak yüzünden kalp atışım çok yükseliyordu ve dr ilaç verdi ritm düzenleyici,iyi geldi bana ,inşallah annene de ilaçlar ve dualar iyi gelecek canım

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771

İyi akşamlar
çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda anneniz sıhhatine kavuşur...

ama en önemlisi bu hastalığın ayrıntılarını annenizin doktorundan öğrenip nasıl

daha çok yardımcı olabileceğinizi öğrenin
artı moral vermeye çalışın ama bunu ona farkettirmeden
yani hasta olduğunu hissetirmeden yapın eğer hasta muamelesi yaparsanız psikolojik olarak etkilenir ...

tekrar geçmiş olsun ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar