ANNE OLDUM!!

Leeanna

Yeni Üye
Tepki
19
Bir gün buraya gelip bunu yazacağımı söyleseler ne kadar inanırdım bilmiyorum ama çok şükür rabbime bize bugünleri de nasip etti!!! Allahıma şükürle rolsun ki yazabiliyorum ANNE OLDUM, SONUNDA ANNE OLDUM...
hEMEN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. Bir zamanlar bende buraya ve klübe hep girip böyle yazılar okur bir gün bana da nasip olur mu bir gün benim de kucağım dolar mı diye çooookkkkk iç çeker, ağlar, üzülür güzel haberlere sevinirdim ama şimdi bende eskidenki benim gibi okuyanalra umut olmak istiyorum. vAZGECÇMEYİN ARKADAŞLAR, İNANIN İNŞALLAH ALLAHA İNANIN, DOKTORUNUZA GÜVENİN, KENDİNİZE GÜVENİN DARISI TÜM DİLEYENLERİN BAŞINA DİYORUM,
çoK heyecanlı ve tuhaf duygularla yazdım umarım herkese umut olur detayları da yazacağım ama o kadar uykusuzum ki şuan :)) asla şikayet etmiyorum çok şükür kızım var ki uykusuzum allahıma bin şükür hepinize dua ediyorum, umarım sıradaki anne bu satırları okuyan güzel kalpli anne adayı siz olursunuz..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Allah analı babalı büyütsün cok sevindim gerçekten inşallah rabbim dileyen herkese nasip etsin çok güzel haber tebrikler :papatya:

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
Allah analı babalı büyütsün, maşallah suphanallah.
Nerede tedavi gördünüz, özel olmayacaksa maliyeti nasıldı, bir de kaçıncı denemenizdi acaba aslında daha fazla sorum var. Sizi sıkmak istemem küçük bebeğiniz var şimdi. Ama cevap yazıp yardımcı olursanız çok sevinirim

OP
L

Leeanna

Yeni Üye
Tepki
19
Hepinize çok çok teşekkür ederim kızlar neredeyse 40'ımız uçacak insan düşündükçe aklını yitirecek gibi oluyor mutluluktan.. Bugünleri gösteren rabbime bin şükür dileyen herkesin başına inşallah. 40 uçurma için burda nereye yazabilirim bulamadım, adettende olsa yaparken düzgün yapalım diyorum kızçeme :))

OP
L

Leeanna

Yeni Üye
Tepki
19
Allah analı babalı büyütsün, maşallah suphanallah.
Nerede tedavi gördünüz, özel olmayacaksa maliyeti nasıldı, bir de kaçıncı denemenizdi acaba aslında daha fazla sorum var. Sizi sıkmak istemem küçük bebeğiniz var şimdi. Ama cevap yazıp yardımcı olursanız çok sevinirim
Est. elimden geldiğince yardımcı olurum :) Fertijin'de Seval Taşdemir'de tedavi gördüm, ilk denememizdi maliyet olarak da bize en uygun gelen yerdi. Butik bir hastane ancak hizmet çok profesyonel. Şansımızı denedik kısmette de varmış. Güzel dileklerin için teşekkür ederim darısı başınıza inşallah

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
teşekkür ederim bilgi için sizlere. Bayram sonrası Fertijin'den Seval Hanım'a randevu aldık. Perşembe günü gideceğiz eşimle kısmetse bende bu yola resmen girmiş olacağım. Önümde uzun ve zorlu bir yol biliyorum ama inşallah hayırlara çıkar

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
Arkadaşlar heyecandan uyuyamadım yarın opu günüm heyecandan uyuyamıyorum aklıma burdaki konuya yazmak geldi. Hme de hatıra kalır diye :) öyle işte :) umarım güzel geçer her şey uyumayan ve okuyan varsa lütfen bir kezcik de olsa dua edin :) çok heyecanlıyım

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Arkadaşlar heyecandan uyuyamadım yarın opu günüm heyecandan uyuyamıyorum aklıma burdaki konuya yazmak geldi. Hme de hatıra kalır diye :) öyle işte :) umarım güzel geçer her şey uyumayan ve okuyan varsa lütfen bir kezcik de olsa dua edin :) çok heyecanlıyım
Güzel haberlerini alalım canım nasipse :kalp:

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
Kızlar kan sonucum çıktı ve çok şükür ki hamileyim!! Geçtiğimiz cuma çıktı aslında ama internet sıkıntısı vardı yazamadım transferden sonra balıkesire geldim annemin yanına hamileliğin en azından 3 ayı süresince burada oalcağım eşimde haftada 2 gün gelicek cumadan pazara annemin yanında daha rahat bir gebelik geçireceğimi düşündük umarım her şey gönlünüzce olur

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Kızlar kan sonucum çıktı ve çok şükür ki hamileyim!! Geçtiğimiz cuma çıktı aslında ama internet sıkıntısı vardı yazamadım transferden sonra balıkesire geldim annemin yanına hamileliğin en azından 3 ayı süresince burada oalcağım eşimde haftada 2 gün gelicek cumadan pazara annemin yanında daha rahat bir gebelik geçireceğimi düşündük umarım her şey gönlünüzce olur
Maşallah canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim :papatya:

OP
L

Leeanna

Yeni Üye
Tepki
19
canımm çok tebrikler çok sevindim yaa dedim sana ama hiç umutsuz olma diye bak maşallah çok şükürki bebeğine kavuşacaksın inşallah vee dünyanın en tatlı annesinden biri olacaksın :))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar