Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Ameliyattan Sonra Kilo Aldım !

Konu, 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' kısmında filiz34 tarafından paylaşıldı.

1. filiz34

filiz34 Yeni Üye

Geçirdiğim bir ameliyattan sonra kullandığım ilaçlardan dolayı çok kilo aldım. Ve gariptir ki karın bölgemde fazla olmasa da basenlerim çok kalınlaştı. Birkaç aydır kilo vermek için yediklerime de dikkat ediyorum ama basen bölgesi bi türlü incelmedi. Beyaz ekmek neden olur dediler. 2 aydır bir dilim dahi beyaz ekmek yemedim. Buna rağmen basenlerimin incelmemesi moralimi bozmaya başladı. Bu konuda sizlerden öneri bekliyorum..

bitter_im, sıladayım, LiLi ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Tılsım

Tılsım Daimi Üye

Basen hareketleri yapmayı denedin mi peki :acep: diyetle birlikte spor şart :eek:

bitter_im, filiz34 ve sıladayım bunu beğendi.
  3. sadiye

sadiye Admin

Bencede spor yapin.

4. LiLi

LiLi Daimi Üye

Genetiğinizde basen problemi varsa ne yazık ki incecik kalsanız bile basenli olabilirsiniz.
    Daha çok su , daha çok spor yapmalısınız tabi burdan söylemesi kolay :hihi: bence de.

5. succubus34

succubus34 Üye

Merhaba Filiz,

Öncelikle geçmiş olsun. Sana geçen yıl kullandığım bi ürünü önerebilirim. Benim basen bölgemdeki fazlalıklara çözüm oldu. Slimmergel diye bir sprey jel şeklinde. Bulabilirsen eğer bu ürün işini görebilir.

bitter_im, filiz34 ve sıladayım bunu beğendi.
  6. sıladayım

sıladayım Daimi Üye

Geçmiş olsun canım bende kısa bir süre önce ameliyat oldum ve bende o amliyattan sonra kilo aldım doktorumun dediğine göre aldığım serumlardanmış o kilolar ve zamanla gidermiş sende sabırlı ol sende inşallah senden de gider kilolar üzülme :huhuu:

bitter_im, filiz34 ve LiLi bunu beğendi.
  7. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    filiz34

filiz34 Yeni Üye

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Kısa bir zaman sonra spor yapabileceğim. İlk olarak evde egzersiz olarak başlamayı düşünüyorum.
    succubus34 bahsetmiş olduğun Slimmergel herhangi bir yan etkisi var mıdır ? Biraz açabilirmisin.
    Sıladayım sabırlıyım ancak malum yaz aylarına doğru gidiyoruz. İster istemez biraz azalsa mutlu olucağım.
    Yorumlarınız benim için değerli hepinize çok teşekkür ederim.

bitter_im bunu beğendi.
  8. bitter_im

bitter_im Admin

Spor yürüyüş yapman gerekiyor.
    Benimde basen problemim var belim kırılacak nerdeyse zayıflıktan ama basenler duruyor :ates:

LiLi bunu beğendi.
  9. succubus34

succubus34 Üye

Tekrardan Selam Filiz,

Kullandığım Slimmergel'in bende bir yan etkisi olmadı. Zaten alırken de özellikle araştırıp aldım. Kanıtlanmış bir yan etkisinin olmadığını bana belirttiler. Rahatlıkla kullanabilirsin. Arayıp kendilerinden bilgi alabilirsin. Kullanım şekli vs kafandaki bütün sorulara cevap verirler. Ben pişman olmadın. Hayatımda iki üç kez bu tarz ürün aldım ve pişman olmadım. Umarım bundan sonra yapacağım internet alışverişlerinde de sorun yaşamam.
    Spor için şimdiden kolay gelsin. Sabırlı olman lazım:huhuu: