Almanyada oturan bayanlar varmı aramızda

meliha

Üye
Tepki
78
merhaba hanımlar bu sıralar size yazarak derleşmek beni rahatlatıyor almanyada oturan arkadaşlar size orada bulunan bi adresi vericem acaba size yakınmı sebebi ben yazdım özürlü çocuğum var onlara örgü olarak bakıyorum fakat almanya bi bayan benden örgü istedi gönderdim 2 yıla yaklaştı ne parasını ne örgülerimi gönderdi ismini ve bütün adres bilgilerini biliyorum onları ben gece saat 3 lere kadar ördüm ve çocuklarımın rızkı parayı gönderiyorum diyor arkası gelmiyor satamadım geri gönderiyorum diyor yine arkası yok allah rızası için bana yardım edin lütfen --- almanya adres bu adrese göre tlf numarası nasıl bulabilirim bana yol gösterirmisinz

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim öncelikle Allah yardimcin olsun :lilav:
canim bende almanyadayim anliyorum seni sonucta o kadar emek vermissin:dertli:
ama keske burdan adres vermeseydin sana nasil siparis verdi nettenmi?
Allaha havale et numarasini alsanda vicdansiz yine vermez parasini.
westfallen bana uzak sen nerde kaliyorsun canim

Nurdan

Üye
Tepki
49
Canim öncelikle gecmis olsun ,bilemiyecegim bu adresi ve sana nasil yardim olacagimi bilemiyorum ama keske önce parasini alsaydin biliyorsundur belki birsey siparis edersen ebay dan falan önce parasini göndermen lazim,ne ahlaksiz insanlar var böyle seyler yapiyor insanin hakkini yiyorlar,Ismini BILIYORSAN BU ADRESLE BIRLIKDE eger adres dogru ise tabiiki o insana dava acarsin ama öncelikle türk konsoloslugundan kadini arastir,allah kolaylik versin insallah...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Allah yardımcın olsun canım. Valla ben TR'deyim bilmiyorum nasıl olacağını.

Bu arada vermiş olsuğun adresi sildim. Açık adres forum içinde vermek yasaktır.

Bilgine.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Canim elinde satis yaptigina dair bir belge yoksa ya da satisi ispatlayacak birsey, hic birsey yapamazsin. Onun vicdanina kalmis artik. Keske ilk önce parani alsaydin.

OP
M

meliha

Üye
Tepki
78
kusura bakmayın ama inanın adres verdiğimin farkında değilim almanyadadsa herhangi bir il olarak düşünmüştüm kadının günahınıda almak istemiyoreum çünkü daha önce göndermişti parasını en son gönderdiğimde böyle problem oldu ama inanın adres verdiğimin farekında değilim

OP
M

meliha

Üye
Tepki
78
canim öncelikle Allah yardimcin olsun :lilav:
canim bende almanyadayim anliyorum seni sonucta o kadar emek vermissin:dertli:
ama keske burdan adres vermeseydin sana nasil siparis verdi nettenmi?
Allaha havale et numarasini alsanda vicdansiz yine vermez parasini.
westfallen bana uzak sen nerde kaliyorsun canim

ilginizden dolayı çok teşekür ederim aşağıdada açıkladım inanın adres verdiğim farkında değilim çünkü numaralar falanda var onları yazmadım ben orada herhangi bir il olarak düşünmüştüm helali hoş olsun önemli değil ben istanbuldayım

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
anladim canim insallah bir daha böyle bir olay yasamassin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar