Allah başka dert vermesin ama...

OP
M

madesam

Misafir
bende öyleyim canım bir kere kırdımmı devamı geliyor
ve bana gelin kalktı evi yıktı diyorlar:kahkaha:
vücudunda çıkanlar için bişi diyemicem ama strestendir heralde.
dr gideceksin bir git bakalım ne dicek allah şifa versin canım

sağol canım eşimde diyor geçen itfaiye geçti yanımdan kesin sen evi yakmışsındır diye düşündüm:) kaşına kaşına bi hal oldum inan her yerimde çıktı bu kızarıklıklar bakalım doktor ne dicek

OP
M

madesam

Misafir
söylemeye çok utanıyorum ama PİREYE:( şok oldum ya onbeş kişiden beni mi bulmuş pire 3 yıl köyde çalıştım ne bit gördüm ne pire bir saat köye gittim pire yemiş:((

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay benım de hayatımda basıma gelmedı ama cok korkarım o ve arkadası bıtten :kahkaha:
sana da gecmıs olsun canım sırkellı suyla evını temızlemenı tavsıye ederım hatta kıyafetlerını de pıreden eser kalmaz aklında bulunsun canım annanemden kocakarı tarıfı sana :1:

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
nazar deymiş olabilir diye düşünüyorum,banada öyle olur elimden kayıverir herşey ,ayetel kürsi felak nas okuyorum sonrs herşey normale döner.

OP
M

madesam

Misafir
aaaa pire mi yemiş seniii tatlımm o nasılda kaşınır şimdii :uzgun:

sorma canım yaa elimle kolumu ayağımla bacağımı kaşıyorum:)

canim bazen aksilikler üst üste gelir takma kafana sen-ayse

sağol bitanem yaaa

ay benım de hayatımda basıma gelmedı ama cok korkarım o ve arkadası bıtten :kahkaha:
sana da gecmıs olsun canım sırkellı suyla evını temızlemenı tavsıye ederım hatta kıyafetlerını de pıreden eser kalmaz aklında bulunsun canım annanemden kocakarı tarıfı sana :1:

sağol kuşum ya inşallah geçer

OP
M

madesam

Misafir

ya bi pire insana bunları yaşatırmı :acep: altında başka bişeyde olabilir canım.Olmazsa başka bir doktora çık.Kullandığın ilaçlarda iyi gelmiyor ozaman :uzgun:

ben de düşünüyorum tekrar gitmeyi ama doktor bana bir hafta sürer yeni çıkmalar dedi oyyy oyy başıma gelen..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar