Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Akrep Burcunun Astrolojik Cinsel Uyumu

Konu, 'Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)' kısmında Çikolata tarafından paylaşıldı.

 1. Çikolata

  Çikolata Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  4.093
  Beğeniler:
  5.378
  Akrep Uyumu

  Akrep ile Koç : Aralarındaki çekim gücü yüksek olmasına rağmen Akrep’le Koç’un geçinmesi biraz zordur. Çünkü Akrep çok kıskançtır ve Koç’u havai bulur. Her ikisi de ” Ben ” der. Aralarında benlik çatışması olur. Ne var ki bu ikilinin cinsel çekimi olağanüstü güçlüdür.Yatakta yorulmak bilmezler. İkisi de ateşli ve tutkuludur. Ancak ilişkileri uzun vadeli olmaz.

  Akrep ile Boğa : Akrep cinsellikte süperdir. Boğa da beraberlikte en önemli faktörün seks olduğuna inanır. İkilinin hükmetmeyi sever. Her ikisi de tembeldir. İlişkilerinde kişilik çatışmaları yaşanır. Kendi aralarında bir çözüm yolu bulurlarsa ilişki yürür. Cinsellikleri gerçekten imrenilecek derecede uyumludur.

  Akrep ile İkizler : Akrep’in sabitliği ile İkizler’in değişkenliği çatışır. İkizler ,Akrep’e her şeyi hafife alıyormuş gibi gelir. İkizler’in topluluk içinde kendisini ön planda tutan hareketlere girişmesini, Akrep hiç hoşlanmaz ve bunu normal karşılamaz. Çünkü kıskançtır. Bütün bunlara rağmen bu ikili cinsel bakımdan uyumludur. Biraz inişli çıkışlı olmalarına rağmen seks ilişkileri iyidir.

  Akrep ile Yengeç : Fiziksel bakımdan nefis bir uyum tablosu çizerler. İkisi de kıskanç olduğu için bu kıskançlık aralarında güçlü bir tutku oluşmasına yarar. Akrep’in daha baskın olan tutkusuna Yengeç cinsel açıdan nefis karşılık verir. Cinsel bakımdan dört dörtlük anlaşan ikilinin beraberliği uzun vadeli de olabilir.

  Akrep ile Aslan : Anlaşabilecek bir ikili olabilmelerine rağmen bu ilişki zorluklarla doludur. Her ikisi de asabidir ve birden patlarlar. Akrep Aslan’a istediği saygıyı hiçbir zaman göstermez. Üstelik sürekli onu kıskanır ve gururunu kırar. Cinsel bakımdan anlaşabilirler ama uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

  Akrep ile Başak : Sabit Akrep ile Başak’ın anlaşması zordur. Başak sekste oldukça tutucu sayılır. Akrep ise tutkulu ve hırslıdır. Akrep’in sekste sınır tanımazlığı Başak’ı gerecektir. Belirli bir süre birbirlerine anlayış gösterip geçinmeye çalışsalar da tutkulu Akrep kısa bir süre sonra seks için yeni birini arayacaktır.

  Akrep ile Terazi : Bu ikili bazı anlaşmazlıklara rağmen geçinebilir.Terazi Akrep’e biraz tembel gelir.Terazi ise Akrep’in kıskançlığından yakınabilir. Zaman zaman fırtınalı günler geçirirler. Ne var ki ikisi de tutkulu kişilerdir. Cinselliğe gelince bu ikilinin fiziksel bakımdan anlaşamaması için bir neden yoktur. Ancak ilişkilerinin uzun vadeli yürüyeceği söylenemez.

  Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdırlar. Sinirsel açıdan da birbirlerine çok benzediklerinden en ufak bir münakaşada bile kıyametleri koparırlar. Cinsel ilişkileri ise tek kelimeyle ateşli ve tutku doludur.

  Akrep ile Yay : Apayrı dünyaların insanlarıdırlar. Akrep evcil bir burçtur.Yay ise gezmekten hoşlanan,maceracı bir tiptir.İkilinin uyumu hemen hemen yok gibidir.Yay’ın ne kadar aklı fikri özgürlüğündeyse, Akrep’in de aklı fikri partnerini sahiplenmektedir. Bu bakımdan bu ikili katiyen uyum hali içinde değildir. Bu iki burç günlük aşk yaşayabilir.

  Akrep ile Oğlak : Son derece seksi olan Akrep ile hırslı ve istekli Oğlak iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Akrep’in duygusal bir beraberliğe gösterdiği uyum ile Oğlak’ın mesafeliliği birbirlerini tamamlayan yardımcı öğelerdir. Ayrıca Akrep’in sahiplenme duygusu, güven duymayı seven Oğlak’ın işine gelir. Bu ilişki gerek fikir , gerekse cinsel açıdan mükemmeldir ve işin güzel yanı uzun vadeli olarak da yürüyebilir.

  Akrep ile Kova : Bu ikilinin anlaşması olanaksızdır. Özgürlüğüne düşkün Kova’nın değişken ruh yapısı ile Akrep’in statik tutumu hiç bağdaşmaz. Kovan’ın aklı sosyal çevresindeki olaylardayken, Akrep’in aklı ise evindedir. Ayrıca Kova ,Akrep’in tahakkümünü kabul etmez. Yatakta anlaşsalar bile bu ikili uyumsuzdur ve katiyen uzun vadede ilişkileri yürümez.

  Akrep ile Balık : Fantezileri bol,yaratıcılığı yüksek Balık ile dayanıklılığıyla ünlü Akrep uyum içindedir. Akrep’in kendisine sahip çıkması Balık’ın aradığı şeydir. İkisi de birbirlerine derin duygularla bağlanır. Cinsel bakımdan uyumları mükemmeldir. Yatak muhabbetinden ikisi de kopmak istemez. İlişkileri uzun vadeli olacaktır.
   
  pıtırcığım bunu beğendi.
 2. panter

  panter Daimi Üye

  Kayıt:
  29 Mart 2010
  Mesajlar:
  25.505
  Beğeniler:
  9.509
  Akrep ile Koç : Aralarındaki çekim gücü yüksek olmasına rağmen Akrep’le Koç’un geçinmesi biraz zordur. Çünkü Akrep çok kıskançtır ve Koç’u havai bulur. Her ikisi de ” Ben ” der. Aralarında benlik çatışması olur. Ne var ki bu ikilinin cinsel çekimi olağanüstü güçlüdür.Yatakta yorulmak bilmezler. İkisi de ateşli ve tutkuludur. Ancak ilişkileri uzun vadeli olmaz.:panter:6 yılı dewirdik:dertli: