Ailenizle Egzersiz Yapın

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Ailenizle Egzersiz Yapın

Liz Neporant

İster hoşlanın ister hoşlanmayın, ailenizin geri kalanı için bir modelsiniz. Zamanınızın çoğunu kanepenin üzerinde geçiriyor veya çok nadir egzersiz yapıyorsanız; ev halkı da aynı şeyi yapacaktır. Bu yüzden, çocukları toparlayın ve ailecek egzersiz yapın.

Sağlıklı bir model olma, çocuklarınızı geliştirmenin ve eğitmenin, en iyi yoludur. Egzersiz yapmayı neşeli ve eğlenceli bir hale getirin. Aile ile yapılan futbol, aile piniklerinde veya komşulardan oluşan bir grup halkasında yakalamaç gibi kalp atışını hızlandırın aktiviteler deneyin.

Ailecek komşulara gidin. Her zaman çocuklarınızın farklı bir arkadaş seçimi yapmasını sağlayarak çocuğunuzu geliştirin. Her yürüyüş için farklı vahşi hayvan ve bitkiler veya köpek avı( ekstra yatak hikâyeleri okumak için çok fazla köpek bulan) gibi farklı konuları seçmek eğlenceli olabilir.

Küçük bebeklerin ebeveynleri taşıma çantası alabilirler. Bebekler büyüdüğünde ve başını dik tutabildiğinde, arkadan destekli çocuk sandalyesi ile değiştirin. Çocuk donanım dolguları, aktif olarak yürümenizi, uzun yürüyüşe çıkmanızı sağlar. Yürüyüş içinde kullanılabilecek katlanır bebek arabası alabilirsiniz.

Çocuğunuzu da sizinle birlikte bisiklet sürmeye götürmek istiyorsanız; bisikletin arkasına takılan dayanıklı ve katlanır bebek arabalarından alabilirsiniz. Her ikinizinde manzarayı seyretmesi için muhteşem bir fırsattır.

Kenarda oturmaktan yoruldunuz mu? Top oyununu, futbol atışlarını, amigoluk antremanlarını izlemek yerine, beyzbol sahası veya parkı etrafında hareketli bir yürüyüş yapmayı denemiyorsunuz? Diğer anneleri ve babaları da sizinle birlikte gelmesi için teşvik ederseniz; ebeveynler arası dostluğu geliştirir ve uzun yıllar boyunca sürdürürsünüz.

alıntıdır

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
valla benim eşim her akşam spor yapar hatta 4 yıl spor salonuna bırfiill gitmişliği var malesef bize model olamadı:Dbende kızımda yapmıyoruz spor

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bende esımde spor yaparız cocugum olsun kucuklukten spora asık edıcem onu
saglam kafa saglam vucudda bulunur :eek: sende sev cocugunada sevdır :eek:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
:gul::gul::gul: ben gayet güzel egzersiz yapıyorum vala bi yengeye çakıom bi abim bana çakıyo üzüntüden zayıfladım :gul::kptmya:

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bıtter ılerde kılo aldıgında gorusurz cnm bu yazılarımı 4 gozle okucaksın yaramaz cocuk:besik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar