Ailenin yeni üyesi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Ailenin yeni üyesi

spacer.gif

14238704.jpg

Kanal D'nin geçtiğimiz sezona damga vuran dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' 6 Eylül'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

spacer.gif

Duygu yüklü bir bölüm ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

Erkin Koray'ın 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' şarkısı ile başlayan tanıtım filminde Küçük Osman okullu oluyor. Osman'ın merakla beklediği ilk öğretmeni ailenin yakından tanıdığı bir isim olacak.

Liseler arasında yapılan müzik yarışmasına birinci olan Mete ise ilk röportajını verecek.

Ali'nin tecavüzüne uğrayarak hamile kalan Cemile ise beşinci çocuğunu dünyaya getirecek.
Hürriyet

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
bende sabırsızlıkla bekliyorum tek onu izliyordum onada kaçıncı bölümden sonra baktım bilmiyorum. bu sene bende herkes gibi dizi izleyeceğim hiç huyum değildirde :)) başkaları bahsederken sap gibi kalmak istemiyorum artıkın :nanik:

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
Ailenin yeni üyesi

spacer.gif

14238704.jpg

Kanal D'nin geçtiğimiz sezona damga vuran dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' 6 Eylül'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

spacer.gif

Duygu yüklü bir bölüm ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

Erkin Koray'ın 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' şarkısı ile başlayan tanıtım filminde Küçük Osman okullu oluyor. Osman'ın merakla beklediği ilk öğretmeni ailenin yakından tanıdığı bir isim olacak.

Liseler arasında yapılan müzik yarışmasına birinci olan Mete ise ilk röportajını verecek.

Ali'nin tecavüzüne uğrayarak hamile kalan Cemile ise beşinci çocuğunu dünyaya getirecek.
Hürriyet

sabırsızlıkla bekliyorummm :) bakalım neler olacak ?

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ay ben Mustafa nın Cemilenin tecavüzden hamile kalıpda doğurduğu için çocuğa bakmıyor diyordum meğer Mustafa Caroline nin çocuğuymuş:ilknur::ilknur::ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar