Adriana Lima

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
""Adriana Lima sevenlere""

Adriana Lima
Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981'de Salvador de Bahia, Brezilya'da dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda 89-58-86 ölçülerinde ve 54 kilodur. 13 yaşında bir alışveriş merkezinde dolaşırken keşfedilmiştir. 1994 yılında Brezilya'da modellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Brezilya Ford Supermodel yarışmasında aldığı ikincilik ödülü ile güzelliğini tescillemiştir. Kısa bir süre sonra New York'a taşınmş ve Elite Model'le bir anlaşma imzalamıştır. Taze kariyeri Vogue ve Marie Claire dergilerinin uluslararası versiyonlarında yer almasıyla yükselmeye devam etmiştir. Kendisi gibi Brezilya'lı olan Gisele Bundchen gibi Guess defilesi kariyerindeki dönüm noktası olmuştur. Lima'nın Victoria's Secret defilelerinde boy göstermesi ününe ün katmıştır. Maybelline, Bebe, Mossimo gibi markalarla çalışmış Elle, Harper's Bazaar gibi moda dünyasının en önemli dergilerine kapak olmuştur. 2001 yılında Lima BMW'nin popüler kısa online filmlerinden olan 'The Follow' da rol almıştır. Adriana Lima bugün Gisele Bundchen ve Kate Moss'tan sonra dünyanın en çok kazanan 3. mankenidir.

1137125864gc0.gif

1137126002sc3.gif

"""Onun hayranı olarak ekledım umarım beyenırsınız""

gif11.gif

R

Rosie

Misafir
harika bir fizik ve kusursuz bir yüze sahip ta ki ağzını açıp gülmeyene kadar.İşte her güzelin bir kusru oluyor maalesef :eek:ky: en beğendiğim mankenlerden biridir :huhuu::huhuu::huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
bu kadın önceden hiç dikkatimi çekmezdi taaa ki varmısın yokmusuna katılana kadar.ne kadar şeker nekadar içten tavırları vardı.Yapmacık değildi.Mesela Adriana Lima soğuktu.Ben artisttim edalarındaydı ama bunda hanım hanım sanki türk gibi bi içtenlik vardı.

Lise dönemlerinde hiç popüler değilmş.Kimse onunla ilgilenmezmiş.Bi bakım insana neler yapıyor.Gerçekten hoş kadın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar