Acil!!! Saçlarım yumurta sarısı oldu yardımınıza ihtiyacım var!

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
arkadaslar ben gecen hafta saclarımı kumrala boyattırdım ama soyle bı ıslemle oncelıkle saclarımı rofle gıbı yer yer actılar daha sonra koyu kumrala boyadılar haliyle benim saclarım koyu kumral ustune daha acık ton kumral olmalıydı yanı hıc degılse begenıp yaptırmak ıstedıgım oydu ama bu sac daha cok yumurta sarısı gıbı oldu sımdı saclarımı nasıl bır renge boyatmalıyım bilmiyorum balkopugu gıbı bı renge boyattırdıgım zaman saclarımın tamamı tek bı renk mı olur yoksa acık olanlar tatlı bı bal rengı altlar acılmayan yerler daha koyu bı bal rengı mı olur yoksa acık kullu kumralla bu yumurta sarısını daha tatlı bı tona kawusturur muyum nolur yardım yalvarırım!!!:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
Ne desek yalan olur şimdi görmeden,kuaförünüzle konuşsanız daha kesin bi çözüm verir size sanırım.

Eğer bunu kuaförünüz yaptıysa başka işinin uzmanı birine gitmenizi öneririm.

haklısın sanırım fındıkkurdu kısa yoldan kurtulma cabası dıyebılırız benım durumuma yani cok kotu durumda değil fakat ben alısamadım belkide

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
haklısın sanırım fındıkkurdu kısa yoldan kurtulma cabası dıyebılırız benım durumuma yani cok kotu durumda değil fakat ben alısamadım belkide

Canım benim arkadaşımda senle aynı durumda kalmıştı onun da morali çok bozulmuştu

o nedenle seni yii anlayabiliyorum.

Bildiğim kadarıyla üzerinden biraz zaman geçmesi de lazımmış

yeniden boyanırsa saçların yanabilir

Ama eminim işinin ehli bir kuaför saçlarını istediğin şekilde düzelticektir.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
tekrar boyama için bir hafta yeterli diye biliyorum .ben şimdi bir şey yazacağım inanmayacaksınız ben kocamın saçını boyamıştım beğenmedi aynı gün tam dört kere boyadım l2 sene önceydi ne:saçına ne kendine bi şeycik olmadı

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de düğünden 3 gün önce saçlarımı boyadım evde kendim röfle boyasıyla hem de sarı sırf saçlarım sapsarı olsun die ama o kadar iğrenç oldu ki anlatamam:kptmya::kptmya:kına için kuaföre gittim kapalıyım ya başımı yapıcam eşarbımı çözdüm kadın görünce :sok oldu dedim gül gül kendini tutmana gerek yok:)sonra sordum ona üzerine kahve rengi boyasam saçlarım yanar mı die yok bişey olmaz boya dedi ertesi gün düğünüm olacak ben o gece saçlarımı boyadım da bişeye benzedi eşim görseydi şoka girerdi bu ne die:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende çok işlem gören bir saçın en az 1 ay üzerinden geçmesi gerek diye biliyorum. Çünkü bir arkadaşım üstüste işlem yaptırttığı için saçları yeşile dönmüş ve de elinde kalmıştı :eek:

Bence açık renk yerine koyu bir renk ile boyat saçlarını;a ma yine de kuaföre git :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bende çok işlem gören bir saçın en az 1 ay üzerinden geçmesi gerek diye biliyorum. Çünkü bir arkadaşım üstüste işlem yaptırttığı için saçları yeşile dönmüş ve de elinde kalmıştı :eek:

Bence açık renk yerine koyu bir renk ile boyat saçlarını;a ma yine de kuaföre git :eek:

yeşil mi:sok:ates:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Benim de basima geldi bir kere, hafif turuncuya bakan bir renk cikti ortaya. Yapanda kuafördü. :dertli::alsana:

OP
D

dodorito

Yeni Üye
Tepki
10
Canım benim arkadaşımda senle aynı durumda kalmıştı onun da morali çok bozulmuştu

o nedenle seni yii anlayabiliyorum.

Bildiğim kadarıyla üzerinden biraz zaman geçmesi de lazımmış

yeniden boyanırsa saçların yanabilir

Ama eminim işinin ehli bir kuaför saçlarını istediğin şekilde düzelticektir.

tesekkürler

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
tekrar boyama için bir hafta yeterli diye biliyorum .ben şimdi bir şey yazacağım inanmayacaksınız ben kocamın saçını boyamıştım beğenmedi aynı gün tam dört kere boyadım l2 sene önceydi ne:saçına ne kendine bi şeycik olmadı

inanmıyorum ayser abla

4 kez hemde

hem niye boyuyorsun ki sen eşinin saçını bırak ak saçlarıyla dolşasın

birde güzel olmadı diye 4 kez boyamışsın

adam tövbe temiştir heralde birdaha boyatmaya:kptmya::kptmya:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
inanmıyorum ayser abla

4 kez hemde

hem niye boyuyorsun ki sen eşinin saçını bırak ak saçlarıyla dolşasın

birde güzel olmadı diye 4 kez boyamışsın

adam tövbe temiştir heralde birdaha boyatmaya:kptmya::kptmya:

Napim onun istediği rengi tutturmaya uğraştım.Ben ona kuaföre gitmesi için baskı yaptım ama dinlemedi.Komşularada eğlence olmuştu bu durum.herkes bana soru soruyordu ne renk boyatsam diye.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar